Як нейтралізувати вільні радикали, природно,

Що таке антиоксиданти і як працюють біофлавоноїдів антиоксиданти?

Майже кожен чув про антиоксидантах, але ви точно знаєте , що біофлавоноїди антиоксиданти на насправді? Історія антиоксидантів починається з вільними радикалами. Вільні радикали є на самому ділі це нормальна частиною нашого тіла, насправді деякі з них працюють в нашій імунній системі, тому вони не обов’язково все шкідливо, якщо не дуже багато. Вільні радикали утворюються в рамках наших обмінних процесів і насправді є лише атоми, що втратили електрон. Кожен атом в нашому організмі існує в стані рівноваги між протонами і електронами. Іноді додатковий протон може бути доданий до ядру атома, порушує рівновагу, або електрон може просто загинути від тієї чи іншої причини.

Коли атом втрачає електрон, стає нестійким і намагається отримати електрон, щоб повернутися до нормального життя. Біда в тому, що намагається вкрасти електрон з сусідніх атомів. Знову нестабільний атом, таким чином, створюється намагається отримати і електрон, і так далі, в супротивної ланцюгової реакції що в кінцевому рахунку пошкоджує клітку. Це може вплинути на здатність клітини функціонувати або навіть йти ізгоїв, наприклад, як це відбувається з раком. Ви можете бачити, наскільки важливо, щоб зупинити ланцюгову реакцію, викликану цими вільними радикалами, перш ніж занадто багато шкоди робиться. Збиток, вільні радикали відповідальні за проблеми, пов’язані зі старінням, діабет і хвороби серця.

З позитивного боку, наші тіла роблять антиоксидантам себе, саме для боротьби з вільними радикалами. На жаль, однак, через стрес, втому, забруднення навколишнього середовища, куріння або погане харчування, ми можемо придумати короткий за кількістю антиоксидантів, що дозволяє вільні радикали шкоди нашому організму.

Природа була щедра, проте, і надала ряд фруктів і овочів з біофлавоноіднимі антиоксидантами. Фрукти , такі як асаї ягоди, виноград, полуниця, чорниця і все містять велику кількість антиоксидантів. Коли ми їмо ці плоди, ми звільняємо антиоксиданти в наші системи , і вони йдуть на роботу відразу , щоб нейтралізувати вільні радикали.

Причина того, що антиоксиданти здатні зупинити руйнівну ланцюгову реакцію , викликану вільними радикалами, тому що вони мають велику кількість електронів. Як тільки вони отримують близько вільних радикалів, електрон буде пролито і вільний радикал буде приймати його, стабілізуючи атом. Як біофлавоноідние антиоксиданти мають щедрий запас електронів, вони можуть зупинити руйнівну лавину , перш ніж він завдає серйозної шкоди клітку. Споживаючи продукти , які забезпечують високу кількість антиоксидантів, або Acai Беррі добавки може виразно корисну для вашого обміну речовин, зберігаючи його здоровим і більш імовірно, залишишся вільним від хвороби. Один з кращої таблетки Acai Беррі є чисто AcaiBerry.

купити Pure Acai Berry онлайн