Як схуднути, не турбуючись міф

Найбільш поширені помилки, коли дієти є думати, що ми повинні їсти ексклюзивні групи продуктів харчування для того, щоб схуднути. Все це насправді робить це позбавляє нас від життєво важливих вітамінів і мінералів, наш організм повинен функціонувати. Кожен хоче сильний, придатний і здорове тіло, і це досягається тільки з добре округлені і добре збалансованої дієти. Тут ми виштовхувати кілька поширених міфів, коли справа доходить до втрати ваги.

Міф 1: Ми повинні їсти тільки певні групи продуктів харчування

Це неправильно. Багато дієт, аварія дієта, зокрема, будуть консультувати вирізаючи окремі групи продуктів харчування або тільки їдять їжу з однієї групи продуктів. Наші тіла не може працювати на одному своєму роді тип їжі, ми повинні добре збалансоване, різноманітне харчування, щоб залишатися здоровими. Нам потрібно трохи жиру, трохи білка, овочів, великою кількістю води, деяких вуглеводів і клітковини. Навіть деякі з поганих продуктів наш організм потребує деяких з тих, якщо тільки в помірних кількостях, але ніщо не повинно бути вирізані повністю. Фрукти, зернові, горіхи та насіння також необхідні для сильної імунної системи, яка буде відвернути хвороби і тримати вас здоровими.

Міф 2: Ви можете отримати тільки білка з м’яса

Це не правда. Фрукти, овочі, зернові, горіхи, бобові, і масла містять білка. М’ясо насправді з високим вмістом жиру і натрію, особливо червоне м’ясо, яке, якщо з’їдено надмірно не добре для рівнів холестерину. У той час як він містить білок, не так багато, як спочатку передбачалося. Зерна, масло, бобові та горіхи насправді містять більше. Наше тіло потребує близько 30 грамів білка в день, так як ви можете бачити, ви не повинні їсти нічого, крім м’яса, щоб отримати добову квоту.

Міф 3: Для того, щоб схуднути, вирізати жир

Наші тіла насправді потрібно трохи жиру, щоб функціонувати належним чином, це дозволяє м’язам і суглобам працювати плавно. Те, що ви повинні триматися подалі від того, є гідрогенізовані жири, хороші живильні Давати здоров’я жири складаються з авокадо, оливкова олія, і сирі горіхи.

Міф 4: Ви повинні йти без, щоб схуднути

Жінки в середньому не споживають менше калорій , ніж 1200 в день , і чоловіки , як правило , повинні їсти не менше 1800 калорій в день. Замість того , щоб перекушувати високим вмістом жирів, високим вмістом цукру, якщо ви буквально їли як можна більше фруктів і овочів , як ви могли б управляти, ви б не тільки бути задоволені за недостатністю майна не голодні , але це не буде мати ніякого впливу на ваш вагу. Кращий спосіб схуднути з’їсти продукти , як , природно , як ви можете, без додавання цукру або консервантів і вирізати непотрібні жири і просто є те , що ваше тіло вимагає , і не більше, ви не будете втрачати вагу, залишатися здоровими і жити довше. Для того, щоб допомогти вам отримати швидку втрату ваги, ви повинні поєднувати дієту, регулярні тренування і доповнення. За додаткову плату ви можете спробувати Capsiplex , що було доведено , щоб допомогти в процесі втрати ваги.

Купити Capsiplex з офіційного сайту