איך לרדת במשקל בלי לדאוג המיתוס

הטעויות הנפוצות ביותר בעת הדיאטה היא לחשוב שאנחנו צריכים לאכול אבות מזון בלעדיים על מנת לרדת במשקל. כל זה באמת הוא לשלול מאיתנו את הויטמינים והמינרלים החיוניים לגוף שלנו צריך כדי לתפקד. כולם רוצה גוף חזק, בריא ושלם זו מושגת רק על תזונה מעוגלת היטב ומאוזנת. כאן אנו לגרש כמה מיתוסים נפוצים כאשר מדובר לאבד משקל.

מיתוס 1: אנו צריכים לאכול רק קבוצות מזון מסוימות

זה לא נכון. דיאטות רבות, דיאטות התרסקות, בפרט, מייעצות חיתוך החוצה קבוצות מזון מסוימות או רק לאכול מזון מקבוצת מזון אחד. הגוף שלנו לא יכול לרוץ על סוג סוג אחד של מזון, אנחנו צריכים דיאטה מאוזנת היטב, מגוונת כדי להישאר בריא. אנחנו צריכים קצת שומן, קצת חלבון, ירקות, הרבה מים, כמה פחמימות וסיבים. אפילו לחלק מהמזונות הרעים הגוף שלנו ידרוש כמה מאלה, אם רק במתינות אך כלום יש לגזור לגמרי. פירות, דגנים, אגוזים וזרעים הם חיוניים גם עבור מערכת חיסונית חזקה אשר יהיה למנוע מחלות ולשמור על בריאותכם.

מיתוס 2: אתה יכול רק לקבל חלבון מן הבשר

זה לא נכון. פירות, ירקות, דגנים, אגוזים, קטניות, שמנים מכילים חלבון. הבשר הוא למעשה גבוה ב שומן ונתרן, במיוחד בשר אדום אשר אם אכל יתר על המידה אינו טוב עבור רמות כולסטרול. למרות שזה אכן מכיל חלבון, לא כמו שחשב. דגנים, שמנים, קטניות, ואגוזים בעצם מכילים יותר. הגוף שלנו זקוק על 30 גרם של חלבון ביום אז כפי שאתם יכולים לראות, אתה לא צריך לאכול דבר מלבד בשר להגיע למכסה היומית שנקבעה.

מיתוס 3: כדי לרדת במשקל, לחתוך את השומן

הגוף שלנו בעצם צריך קצת שומן כדי לתפקד כראוי, זה מאפשר את השרירים והמפרקים לעבוד בצורה חלקה. מה אתה צריך להתרחק הם שומנים מוקשים, שומני נתינת בריאות מזינה טובים מורכבים אבוקדו, שמן זית, אגוזי גלם.

מיתוס 4: אתה צריך ללכת בלי לרדת במשקל

נשים בממוצע אסורות לצרוך קלוריות פחות מ 1200 ביום וגברים בדרך כלל צריכים לאכול לא פחות מ 1800 קלוריות ביום. במקום אכילת שומן גבוה, מזונות סוכר גבוהים, אם אתה ממש אכלת כמה שיותר פרות וירקות כפי שאתה יכול לנהל, אתה לא רק להיות מרוצה ולא רעב אבל לא יהיה לכך השפעה על המשקל שלך. הדרך הטובה ביותר לרדת במשקל היא לאכול מזונות באופן טבעי ככל שתוכל, ללא תוספת סוכר או חומרים משמרים לגזור השומנים המיותרים ופשוט לאכול מה שהגוף שלך דורש ולא יותר, תוכל לרדת במשקל, להישאר בריאים ולחיות יותר. כדי לעזור לך לקבל את ההרזיה המהירה, אתה צריך לשלב דיאטה, אימון רגיל, ואת תוספת. תמורת תשלום נוסף, אתה יכול לנסות Capsiplex כי הוכח לעזור בתהליך הרזיה.

קנה Capsiplex מהאתר הרשמי