איפה אפשר לקנות קטונים פטל בארצות הברית

produk-top איפה אפשר לקנות קטונים פטל בארצות הברית

אם אתה צריך לרדת במשקל, אתה לא לבד. יותר משליש מאנשים סובלים מעודף משקל, ושליש נוסף סובלים מהשמנת יתר. רק 30% מאנשים נמצאים כעת במשקל בריא. עודף המשקל הפך “נורמלי” החדש

הבעיה היא, שיטות הרזיה קונבנציונליות הן כל כך קשות כי 85% מאנשים נכשלים בטווח הארוך. עם זאת … יש הרבה מוצרים שם בחוץ, כי הם טענו להקל.

אלה הם עשבי תיבול, שייקים וכדורים שאמורים לעזור לך לשרוף שומן או להפחית את התיאבון שלך. בין אלה הפופולריים ביותר הוא תוסף בשם פטל קטונים.

קטונים פטל הם טענו לגרום השומן בתוך תאים להיות שבורה למטה בצורה יעילה יותר, עוזרים לשרוף שומן גוף במהירות רבה יותר. הם גם טענו להגדיל את הרמות של אדיפונקטין, הורמון שעוזר לווסת את חילוף החומרים. מאמר זה יעסוק על פטל קטונים.

לחץ כאן כדי לקנות קטון פטל בארצות הברית

מה הוא פטל קטונים?

עם פוטנציאל שריפת שומן הייחודי שלה מגיע רק להדליק למדי לאחרונה, עם מומחה הבריאות האהובה של הטלוויזיה ד”ר עוז הבאת הכוחות הנסתרים של קטונים פטל לתשומת לבו של הציבור הרחב, קטונים פטל הם הסוד השמור ביותר בעולם לירידה במשקל.

פטל מכיל 200 מולקולות שתורמות לטעם הפטל המובהק שלה. אחד מאותם, קטון פטל, היה בחר לצאת ידי יצרני מזון לפני עשרות שנים לריח החזק שלה. ברי בטעם סוכריות, סבונים ונרות שנעשו היום צפויים להשתמש קטון פטל. לאחרונה קטון הפטל זכה לתשומת לב ציבורית שוב, אבל הפעם כסיוע לירידה במשקל כביכול.

produk איפה אפשר לקנות קטונים פטל בארצות הברית

קטון פטל הוא למעשה נמצא בחמוציות, אוכמניות, כמו גם פטל אדום, או המינים Rosaceae Rubus ideaus פטל אדום ל הם ילידי אירופה, צפון אפריקה ומרכז אסיה. יש להם חומרים מזינים חיוניים כוללים בטא-קרוטן ויטמינים A, E ו- C. רק כמויות זעירות של קטון פטל נמצאות בפרות, ולכן מזונות בטעם פירות יער משתמשים בדרך כלל קטון פטל מיוצר במעבדה.

קטון פטל הוא תרכובת טבעית המתחוללים פנוליות שנותנת פטל הריח הייחודי שלהם והופכת אותם לכל כך טעים ומהנה לאכול. שימושים נוספים לקיטון פטל היו להוסיף ניחוח או טעם לקוסמטיקה ובשמים מסוימים אבל התגלית מרגשת ביותר של כל הייתה שמתחם קטון העלה את רמות אדיפונקטין בגוף.

אדיפונקטין הוא הורמון חלבון שהוא אחראי באופן ישיר לשליטה בקצב חילוף החומרים, ויסות רמת הסוכר, מסייעת להורדת לחץ דם ורמות נמוכות יותר של שומן בגוף. לדוגמא, אדם עם רמות גבוהות יותר של אדיפונקטין יהיה רזה יותר מאלו עם רמות נמוכות יותר של אדיפונקטין – כך אישרו בניסויים קליניים. מלבד לעזור לשלוט השמנה, זה גם יכול להפחית את הסיכון למצבים בריאותיים מסוימים הכוללים; מחלת כבד שומנית, סוכרת מסוג 2 וטרשת עורקת.

מחקר הראה קטון הפטל הגדיל את הפירוק של שומנים (מולקולות שומן) בתוך תאי שומן. נייר 2010 בכתב העת Planta Medica גם מצא קטון פטל דרבן תאי שומן להפריש יותר של אדיפונקטין החלבון. הרמות נמוכות של אדיפונקטין בגוף נפוצות יותר בקרב אנשים שסובלים מהשמנת יתר, ואלו עם סוכרת מסוג 2.

בסביבות 2010, מדענים הבחינו כי קטון פטל מבנה מולקולרי דומה לקפסאיצין, שהוא החומר הכימי האחראי לחום בפלפל חריף. מחקרים ראשוניים גם הציעו שקפסאיצין מונע עלייה במשקל. לאור ממצאים אלה, מדענים רצו מחקרים בעכברים ועל רקמה אנושית כדי לראות אם קטון פטל גם משפיע עליה במשקל.

לחץ כאן כדי לקנות קטון פטל בארצות הברית

איך פטל קטונים עבודה?

יש קטון פטל יכולות שריפת שומן רבות עוצמה. זה מאלץ את הגוף לשחרר יותר של ההורמון “המתח” הידוע כנוראפינפרין, הורמון זה מגרה את מערכת עצבים ואת אספקת דם אשר בתורו בעיטה מתחילה את חילוף חומרים כדי לזרז תהליכי שריפת השומן הטבעי של הגוף. קטונים פטל מקטין את השיעור שבו פחמימות נלקחים ב, חיזוק תהליך שריפת השומן עוזר לך לשבור פיקדונות מטה שומן, מה שמאפשר לך לרדת במשקל בצורה יעילה יותר ובאופן טבעי.

מסיבה זו קל לראות מדוע קטונים פטל נמצאים כעת הופכים לירידה במשקל חיונית.

כמה זמן כדי לקבל תוצאות הרזיה מפטל קטון

הכמות היומית המומלצת והבטוחה לתוספי פטל קטון היא 200 מ”ג. בהתאם לתוספת עצמה, משתמשים רבים של קטון פטל מתחילים לראות תוצאות ירידה במשקל בתוך כמה שבועות.

produk-middle איפה אפשר לקנות קטונים פטל בארצות הברית
לחץ כאן כדי לקנות קטון פטל בארצות הברית

היתרונות של פטל קטון פלוס 

מערכת חיסונית מוגברת

פטל קטון מגביר את הייצור של תאי B ו- T (תאי דם לבנים) אשר מסייע לחיזוק המערכת החיסונית עוזרת למנוע מחלות.

מגן מפני רדיקלים חופשיים

פטל קטונים עשירים בנוגדי חמצון חזקים המסייעים להגן על תאי הגוף מפני רדיקלים חופשיים מזיקים בסביבה והשפעותיה. זה גם יכול לעזור להאט את תהליך ההזדקנות.

להקל דלקת

קטונים פטל באופן טבעי יכולים להקל ולמנוע כאבי שרירים ושיגרון כפי שהם בעלי השפעות אנטי דלקתיות כמו תרופות כגון (כגון האספירין) של NSAID על ידי הורדת אנזימים מסוימים בגוף שגורם לאי נוחות וכאב עם תנאים נלווים דלקת פרקים ואחרים.

עוזר להחליף חומצות שומן חיוניות

קטונים פטל, כאשר הוא נצרך באופן קבוע יכולים לעזור להחליף חומצות שומן חיוניות כגון האומגה 3, חומצות שומן בגוף. אומגה 3 חיונית לרמות בריאות של הורמוני גדילה ועוזרת לשמור על מוח הבריא ותפקוד מלא.

הזדקנות ועזרה כדי להגדיל את צמיחת שיער אנטי

מחקר ראשוני מצא כי קטון פטל – כאשר מיושם ישירות על העור – יכול לעזור סימני לחימה של הזדקנות. מחקר 2008 של 15 אנשים מצא יישומים של קטון פטל השתפרו גם גמישות עור ואת צמיחת שיער בחמישה חודשים, על פי המחקר בכתב עת הורמון גדילה ומחקר IGF.

ליד, היתרונות של פטל קטון בתוספת מהרזית האבולוציה הם:

 • עשה בבריטניה מהאיחוד האירופי שאושר על-קטונים פטל טבעי
 • ניסוח קטון פטל חוזק גבוה
 • רעיון לשריפת שומן וירידה במשקל
 • טבעי ללא תופעות לוואי
 • כמו כן מכיל חומרים נוגדי חמצון וחומרי אנרגיה הוסיפו לחיזוק
 • ניתן להשתמש בכל זמן שנחוץ ללא הגבלות
לחץ כאן כדי לקנות קטון פטל בארצות הברית

למה אתה צריך לקנות פטל קטון פלוס מאבולוצית הרזיה?

עשוי מאיחוד האירופי אישר קטונים פטל טהורים, זה אחד מותגי קטון הפטל הפופולריים ביותר בבריטניה ואנשים כבר רואים תוצאות הרזיה מהירות במשך שנים.

פטל קטון הוא נוסחה מדהימה, מרגשת חדשה שריפת שומן המכילה לא רק קטונים פטל טהורים כמרכיב העיקרי, אלא גם תערובת רבת עוצמה של superfruits וחומרי ירידה במשקל כדי לעזור להגביר את רמות אנרגיה, לדכא את הרעב ולספק חומרים נוגדי חמצון חיוני.

הנה הסיבות למה אתה צריך לקנות פטל קטון:

 • מרכיבים באיכות גבוהות עבור תוצאות טובות יותר
 • המוצר הרשמי כפי שניתן לראות ברשת פוקס ניוז בשנת 2012
 • קטון פטל טהור יומי מומלץ על ידי אנשי מקצוע בריאות
 • עשויים מקטונים פטל אישרו איחוד אירופי אמיתיים
 • מתאים לצמחונים וטבעונים, גלוטן חיטה ובחינם
לחץ כאן כדי לקנות קטון פטל בארצות הברית

למה פטל קטון פלוס מאבולוצית ההרזיה היא המוצר הטוב ביותר

כאשר אתה קונה פטל קטון מאבולוצית ההרזיה אתה יכול להיות סמוך ובטוח שאתה קונה את המוצר הטוב ביותר, כי:

 • מינון יומי מומלץ של האיחוד האירופי אישר קטונים פטל טהורים
 • בריטניה עשויה מהחומרים באיכות הגבוהות ביותר
 • המותג בהשתתפות רשמית ברשת פוקס ניוז
 • תעודת האנליזה (COA) זמינה על פי בקשה
 • נוסחה ללא propietary עם כמויות מסומנות באופן ברור
לחץ כאן כדי לקנות קטון פטל בארצות הברית

איפה אפשר לקנות פטל קטונים פלוס בארצות הברית

אנו ממליצים לך לקנות פטל קטון מהספק הרשמי אבולוציה ההרזיה בארצות הברית. היתרונות של מקבל מהספק הרשמי הם:

 • ערבות בחזרה כסף,
 • משלוח חינם ומשלוח,
 • תמיכה מקוונת ותכנית דיאטה להורדה בחינם כלולה.

כמה חבילות אתה צריך לעשות כדי להשיג את המשקל הרצוי?

אם בקבוק אחד יכול לעזור לך לרדת 3-7lbs (וזה אפשרי, כי אתה תאבד יותר – כלומר כמה אנשים מאבדים בממוצע) אתה יכול לחשב את הסכום שאתה צריך.

פטל קטון פלוס

פטל קטון Plus הוא בלעדי לאבולוצית הרזיה. זה 100% תוספת מתקדמת, משקל הטבעי ובטוח הפסד לגברים ולנשים.

מצרכים פטל קטון פלוס

טהור פטל קטון (פורמולה המאושרת האיחוד האירופי), תמצית מנגו אפריקאית (מקבילה של 1000 מ”ג מנגו פירות), Acai ברי חלץ (שווה ערך של 100mg Acai פירות, תמצית תה ירוקה (פוליפנולים Catechins / 60% 40% / קפאין 8%), חומץ תפוחים . אבקה, אצות ים, קפאין, אשכולית פקטין, Resveratrol רכיבים נוספים (לא פעיל): Microcrystalline תאית, מגנזיום Stearate (ממקור צמחי), HPMC צמחוני קפסולת המעטפת מתאימה לצמחונים וטבעונים.

כיווני פטל קטון פלוס שימוש:

כתוסף תזונה, לקחת כמוסה אחת (1) בארוחת בוקר וכמוסה (1) אחד בארוחת הצהריים. מנה יומית זה מספקת 200 מ”ג ההמלצה היומי של פטל קיטונך.

פטל קטון פלוס זהירות:

אין לעבור על המנה המומלצת. אמהות בהריון או הנקה, ילדים מתחת לגיל 18 ואנשים עם מצב רפואי ידוע צריכים להתייעץ עם רופא לפני השימוש בכל תוסף תזונה זה או. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. אין להשתמש אם החותם הפנימי פגום או שבור. אחסן במקום קריר ויבש. אין להשתמש בתוספי מזון כתחליף לתזונה מגוונת ומאוזנת. מוצר זה הוא תוסף מזון. זה לא נועד לאבחן, לטפל, לרפא או למנוע כל מחלה. מיוצר בסטנדרטים הגבוהים ביותר (תקני GMP ו- 2000 ISO: 9001 אבטחת איכות). מתאים לצמחונים וטבעונים.

testimonial איפה אפשר לקנות קטונים פטל בארצות הברית

מה ההבדל בין פטל קטון טהור ופטל קטון פלוס?

 • פטל קטון פלוס מכילה קטונים פטל ומרכיבי אובדן משקל 8 לשריפת שומן, שליטת תיאבון ואנרגיה
 • פטל קטון טהור מכיל קטונים פטל רק טהורים וריכוז גבוה יותר לשריפת שומן בלבד
לחץ כאן כדי לקנות קטון פטל בארצות הברית