הסקירה המקוונת הסטרואידים – טסטוסטרון מקס – קבל את מקס

אם אתה מחפש כוח משתולל ורווחי שרירים מפלצתיים, אז אתה יודע בדיוק כמה קשה אתה חייב להיות מוכן לעבודה. כל זה יכול לתרגם דיאטה והמון תרגילים נכונים. למרבה הצער, תרגילים אינטנסיביים יכולים לגרור אותך בחזרה במאמצים שלך כדי לקבל קצת שרירים, מהסיבה הפשוטה שאתה עלול לאבד שריר רזה וסובל מפציעות זה עושים את זה קשה יותר לדחוף לעבר המטרות שלך. עם זאת, הודות לתוספים בטוחים כגון טסטוסטרון מקס, עכשיו אתה יכול ליהנות מרווחי שריר מפלצת וכוח משתולל בתוך פרק זמן קצר.

לחץ כאן כדי לקנות טסטוסטרון-מקסימום מהאתר רשמי

טסטוסטרון מקס סקירה

טסטוסטרון. זה הסנדק של תוספי תזונה לספורטאים ואת מקורו של כל הסטרואידים אנבוליים. טסטוסטרון מקס משאבות עד רמות הטסטוסטרון שלך באופן טבעי. לא סטרואידים לא חוקיים נדרשים. גובש מתמצית terrestris Tribulus טהורה, זה מגביר את ייצור הורמון luteinizing ומעלה את רמות הטסטוסטרון, שהוביל לרווחים מדהים בכוח, מסת שריר, אנרגיה וביצועים.

produk-top הסקירה המקוונת הסטרואידים – טסטוסטרון מקס – קבל את מקס

טסטוסטרון מקס הוא סטרואיד מאוד פופולרי בזריקות מורכב מארבעה רכיבי טסטוסטרון שונים: propionate טסטוסטרון, Phenylpropionate, isocaproate וdeconoate. שילוב המיוחד מציע אפקט סינרגיסטי שיש כמה תופעות רצויים. יש טסטוסטרון מקס אפקט טוב יותר מאשר טסטוסטרון אחת שווה הערך כמו Cypionate למשל. השילוב מאפשר גם לקליטה מהירה תוך יום ועם המתחם נותר יעיל בגוף למשך מספר שבועות. טסטוסטרון מקס הוא מאוד androgenic ומאוד אנבוליים, אבל משתמשים סובלים מהחזקת מים פחות בהשוואה לטסטוסטרון אחת. משתמשים לדווח על צמיחה טובה מוצקה שריר וכוח. נקודה נוספת ראויה לציון היא שבמינונים מתונים קטנים יותר משתמשים מדווחים על תוצאות דומות עם השימוש החוזר של טסטוסטרון מקס. משמעות הדבר היא כי במינונים מתונים, מחזורים עדיין להניב תוצאות טובות מבלי להגדיל את המינון נפוץ לtestosterones היחיד.

טסטוסטרון מקס יכול לשמש כדי לקבל רווחים קיצוניים שריר, כוח מרבי וסיבולת, התאוששות מהירה, וbulking חיתוך מחזורים.

לחץ כאן כדי לקנות טסטוסטרון-מקסימום מהאתר רשמי

הסיבה למה אתה צריך לבחור טסטוסטרון מקס?

אם אתה רוצה לדחוף את הגבולות שלך למקסימום, טסטוסטרון מקס בהחלט יכול לספק לי הזדמנות שאתה. עם זאת, אתה יכול לקבל מסת שריר מסיבית, כוח וסיבולת מדהים השתפרה בלי לדאוג חסרונות קשורים בדרך כלל עם סטרואידים מזיקים או בעיות בנוגע לירידה בזמני התאוששות ותוצאות לא עקביות.

תוספי סטרואידים מסוכנים מבוססים – שרבים מהם גם לא חוקיים בימינו – כבר מזמן משמשים לניסיון עלייה מספקת של רמות טסטוסטרון עם ספק, ותוצאות לעתים קרובות שנויות במחלוקת. טסטוסטרון מקס נחשב כאחד מהחלופה בטוחה והזולה ביותר לתוספים אלה, ולכן קלים להגביר את רמות הטסטוסטרון באמצעים טבעיים. על השימוש בו, אתה יכול לצפות כמה תוצאות די מדהימות כשמדובר בהגדלת מסת שריר, כמו גם השיפור ברמות הכוח וסיבולת bodys שלך.

לחץ כאן כדי לקנות טסטוסטרון-מקסימום מהאתר רשמי

כיצד פועל טסטוסטרון מקס

מפעל terrestris Tribulus מכיל כימיקלים הנקראים ספונינים סטרואידים. כימיקלים אלה להעלות את רמות הורמון luteinizing – מאוד ההורמון שכוחות ייצור הטסטוסטרון שלך. וכמו כל מפתחי הגוף יודעים, טסטוסטרון הוא הפטיש שמניע גודל שריר, הכוח, האנרגיה, כוח והביצועים שלך.

produk הסקירה המקוונת הסטרואידים – טסטוסטרון מקס – קבל את מקס

טסטוסטרון מקס מכיל 100% תמצית terrestris Tribulus הטהור טופל לספונינים 45% (שזה פעמיים את הריכוז של רוב המותגים) כדי להגביר את רמות הטסטוסטרון שלכם בצורה בטוחה ובאופן טבעי. אתה חווה כוח נפץ, אימונים מטורפים, רווחי שריר מרביים וזמני התאוששות אולטרה מהירים.

לא משנה מה אתה חושב הגבולות שלך, להיות מוכנים לעלות אותם עם טסטוסטרון מקס.

המצרכים טסטוסטרון מקס

הוא מכיל 100% תמצית Tribulus Terrestris: התוספת מורכבת אך ורק מהתמציות של צמח Tribulus Terrestris. יש לו כימיקלים ידועים כספונינים סטרואידים, אשר אחראים לעילוי הורמון luteinizing. הורמון זה, בתורו כוחות הייצור של טסטוסטרון. עם טסטוסטרון להיות הפטיש שמניע את כוח שרירים, גודל, ביצועים, כוח ואנרגיה, התוספת לספק את כל זה לך.

טסטוסטרון מקס הנחת מידע

זה יכול להיות משולב עם D-Bal (Dianabol), DecaDuro (Deca Durabolin), Trenorol (Trenbolone) וAnadrole (Anadrol) לתוצאה מקסימלי.

לחץ כאן כדי לקנות טסטוסטרון-מקסימום מהאתר רשמי

היתרונות של טסטוסטרון מקס

להאפיל את הגבולות שלך ולהפעיל את הביצועים שלך ישר למסלול עם טסטוסטרון מקס. זה המפתח כדי לפתוח את הפוטנציאל האמיתי של הגוף שלך.

 • אלטרנטיבי Sustanon בטוח & משפטי. אתה לא חווה כל תופעות לוואי של סיכונים בריאותיים בעת שימוש בתוסף
 • רווחי שריר ענק
 • כוח וסיבולת SUPER
 • ביצועים מרבי
 • התאוששות מהירה
 • חשק מיני מוגבר, ביצועים וחשק מיני גברי
 • לא דורש שום מרשם, מחטים או זריקות. Tt נלקח דרך הפה ובקלות.
 • מגביר את זרימת דם ושימור חנקן אשר כולם חשובים לרווחי שריר בתוך פרק זמן קצר. תוצאות מהירות בפחות משבועיים
 • מקדם את סינתזת חלבון וצמיחת שריר ענק
 • יורד כונן מתח ועליות. זה מאפשר לך להישאר חזק לאורך כל האימון שלך דרך משופרת סיבולת, התאוששות וכוח
 • יכול לשמש לbulking וחיתוך מחזורים
 • לא רעיל לכבד או כליות
לחץ כאן כדי לקנות טסטוסטרון-מקסימום מהאתר רשמי

הוראות ומדריך מוצר

מנה: לוח 1 (40 מג)

מנות בבקבוק: 90 טבליות

כיווני אויר:  קחו 1 טבלית 3 פעמים ביום עם ארוחות. בימי אימון, לקחת 30-45 דקות לפני האימון שלך. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש למינימום של 2 חודשים.

תקופת אימון מומלצת:  2 חודשים על 1.5 שבועות.

טסטוסטרון ייעוץ מקס ואזהרות

התוסף יעיל וחופשי מכל תופעות לוואי אבל זה עדיין כדאי לך לדבר עם הרופא שלך לפני שתתחיל להשתמש בתוסף. זה חשוב במיוחד אם בכלל יש לך מצב בריאות קיים מראש או שאתה נמצא תחת טיפול תרופתי לטיפול במצב. אתה צריך להיות בטוח שזה לא יפריע לתרופות שלך. זה אינו מומלץ לאנשים מתחת לגיל 18 ולכן צריך גם להישמר מהישג ידם של ילדים. תמיד לוודא שאתה לדבוק בכיוונים של שימוש.

יותר מדי של התוסף לא יכול להיות מועיל בהשגת המטרות שלך. המינון שניתן הוא רק זכות אחת לגוף ולכל הגוף צריך לשמור על קשר עם דרישות האנרגיה. למרות שאין לה תופעות לוואי, אתה צריך להפסיק את השימוש ולקבל טיפול רפואי ברגע שאתה שם לב לתופעות שליליות בעת שימוש בתוסף.

testimonial הסקירה המקוונת הסטרואידים – טסטוסטרון מקס – קבל את מקס

המחיר של טסטוסטרון מקס

RRP $85.00
$59.99
לחץ כאן כדי לקנות 3 טסטוסטרון-מקסימום למחיר של 2 (שמור 33%)