הצעות על הדרכים הטובות ביותר כדי להתאמן בבית שלך

אם אתה מעוניין במעורבות בצורה הרבה יותר טובה עדיין לא באמת מתכוונים להירשם עם חדר כושר ציבורי, יש הרבה אמצעים כדי לעקוף את זה. הרבה אנשים ממהרים להניח כי להיות במצב טוב מציע לך תצטרך להשקיע שעות על גבי שעות בחדר הכושר, אך זה לא המצב.

אם אתה יכול להתחייב 30 דקות לעבודה מדי יום, עושה את זה נכון בנוחות של הבית שלך מאוד משלו, אתה יכול לראות הבדלים בולטים בפשטות כמה זמן שבועות. לאפשר נסתכל על כמה מהדרכים הטובה ביותר למימוש בבית.

קבל שומן מקורית של שריפת לוחות Phen375

הצעות על הדרכים הטובות ביותר כדי להתאמן בבית שלך

הנה כמה מושגים שאתה יכול לעשות כדי לעבוד בבית:

לטפס מדרגות

מחפש שיטה מהירה כדי לקבל בחלק אירובי? בעוד במכון הכושר ייתכן שבחרת לקפוץ להליכון, אופניים, או מכונת סגלגלה, בעת פעילות גופנית בבית סביר להניח שאתה לא צריך בין התקנים אלה נחו במרחב המחיה שלך.

עם זאת, רק מה לעשות שיש לי סביר הוא אוסף של חדרי מדרגות. ריצת מדרגות יכולה להיות רק יעילה כמו, אחרת הרבה יותר יעיל מאשר הריצה הוא כשזה נוגע לשריפת שומן בגוף פיזי, ולכן לא מצליח להאמין פעמיים.

הפעל את כמו גם את חדרי המדרגות 3 עד 4 פעמים ברציפות ולאחר מכן לנוח שני 45 וללכת במהירות איטית. ואז לחזור על תהליך זה עוד 4 פעמים עד 5 כמו גם יהיה לך אימון שריפת שומן בהחלט נפלא.

תנסה חבל קפיצה

חלופה נוספת אם רץ במדרגות לא באמת די הנקודה שלך היא קפיצה בחבל. כאן שוב, חבל קפיצה הוא שורפי קלוריות אינטנסיביות, המאפשר לך לשפוך הרבה יותר קלוריות מאשר ריצה מהירה בהחלט היית.

ודאו להיות סבלני עם בעצמך עם התרגיל הזה אבל מכיוון שזה עלול לקחת שימוש להשגת חלק עשה.

נסה כמו גם מתגעגע לרגע אחד ישירות אם אתה יכול, אז לאפשר בעצמך לנוח דקות. חלופה בין ב, כמו גם את משך 10 עד עשר פעמים כדי לייצר אמון זה חסר.

השג הקמת משקולות לשינוי

למרכיב אימון ההתנגדות של נקודות, אם אתה רוצה להדק את הגוף הפיזי שלך מהיר, מקבל אוסף של משקולות מתכווננת היא השיטה ללכת. אתה יכול לבצע תנועות למקד את כל הגוף עם אלה כוללים lunges, סקוואט, לחיצות כתף, מכבשי גוף העליונים דוחף את הריצוף, רכון על שורות, יחד עם שריר הזרוע מערבולות, הרחבות tricep, וצד מרומם.

לבצע שמונה עד תריסר חזרות של כל תרגיל נע מימין לאחד הבא מהר ככל שתוכל. מנוחה לשתי דקות לאחר שהמעגל כבר סיים וגם אז לבצע בהקדם יותר עם, כמו גם אתה תהיה גם על השיטה שלך להוספת פרשנות רקמה עוד יותר שרירי.

תנסה להקות התנגדות

סופו של דבר, אם אתה לא כל כך להוט על ראשי סיכה, אפשרות נוספת היא לעשות שימוש בלהקות התנגדות. אלה הופכים ידועים בקרב אלו המעדיפים להתאמן בבית בשל העובדה שהם יכולים ללא מאמץ להיות מוחבאים במגירת הסטייליסטית כאשר אינו בשימוש.

החזק כל קצה של להקת התנגדות באחת מהידות שלך ולבצע כמה מאותו התרגילים שהיית בהחלט עם המשקולות שלך כמו סקוואט, לחיצות כתף, לחיצות חזה, תלתלי שריר הזרוע, עליות לרוחב, וגם כפוף מעל שורות.

אז יש לך כמה רעיונות מהירים לפיתוח יעיל ומהיר גם באימון בבית שלך. אם אתה יכול להקדיש לעושה אימוני התנגדות פעמיים בכל שבוע, כמו גם האימון האירובי שלך שתי פעמים בשבוע גם, גם בעת שילוב זה עם תכנית מצוינת דיאטה וגם תוספת כגון Phen375 כדי להגביר את קצב חילוף החומרים שלך, יהיה לך נוסחת התכת שומן קטלנית שתקבל את הגוף שאתה אחרי.

קבל שומן מקורית של שריפת לוחות Phen375

Phen375 – קבל לוחות שומן מקורית של שריפה

כשזה נוגע ללוחות שריפת השומן מקורית, שקשה להביס Phen375. שומן רב עוצמה אולטרה זה בוער עזרה הוא באיכות תרופת חנות, אבל זמינה ללא מרשם.

איך שומן מקורית אין שריפת לוחות עבודות?

Phen375 מנצל תערובת חזקה של 8 מרכיבי פורצי לסייע לך להפחית במשקל!

 • כרום – 12% Pikolinate
 • סידן פחמה – גרגרים 36%
 • קאיין פלפל – 10M HU / G
  שפר את טמפרטורת הגוף הפיסית שלך, כך שאתה יכול לשפוך הרבה יותר קלוריות
 • ל-קרניטין – 68% L-Tartrate
  מספק מאמץ הגוף שלך קבלת שומן בגוף פיזי מאוחסן לתוך זרם הדם
 • aurantium ההדר – synephrine 10%
  להגביר את חילוף החומרים של הגוף וגם גיוס שומן
 • Coleus Forskolii שורש – Forskolin 10%
  מפסקים על adenylyl cyclase כמו גם מגביר את רמות AMP מחזוריות במגוון רחב של סוגי תאים
 • מהות דנדרוביום נובילה – מסחלבים
  נפוצה כדי להגביר את עיכול מזון
 • קפאין אבקה נטול מים
  מפחית את כאבי התיאבון מונעים ממך לזמן לאוכל
קבל שומן מקורית של שריפת לוחות Phen375

כל תוספת יחידה שנוצרה במעבדות המדינה המאוחדות שהן תרופות FDA רשומות לעליון בבטיחות וביטחון וגם טוהר. Phen375 היה בשוק בהתחשב בכך ששנת 2009, וגם בו במובהק נוצר כדי להגדיל את קצב חילוף החומרים שלך, מפרק את השומן , מפחית את התשוקה שלך, כמו גם מעכב את יכולתו של הגוף הפיזי שלך לחנות שומן.

פוקוס: לאחר שלקח את הגלולה הזאת, תוכל להפסיק מזון זבל תשוקה לאוכל, וגם בהחלט יש לך את היכולת לווסת את הרעב שלך. Phen375 סייע מעל 200,000 אנשים לרדת במשקל. למה אתה מחכה?. לחץ על קישור האינטרנט שניתן במאמר זה כדי לקבל שומן מקורית של שריפת לוחות Phen375.