כיצד לנטרל רדיקלים חופשיים באופן טבעי

מהו נוגדי חמצון וכיצד נוגדי חמצון Bioflavonoid לעבוד?

כמעט כל אחד שמע על נוגדי חמצון, אך אתה יודע בדיוק מה Bioflavonoid נוגד חמצון לעשות בעצם? הסיפור של נוגדי חמצון מתחיל עם רדיקלים חופשיים. רדיקלים חופשיים הם בעצם חלק נורמלי של הגוף שלנו, למעשה חלקם עובדים במערכת החיסונית שלנו, ולכן הם לא בהכרח כל מזיק, אלא אם כן יש יותר מדי מהם. רדיקלים חופשיים מהווים כחלק תהליכים מטבוליים שלנו הם למעשה אטומים בלבד שאיבדו אלקטרון. כל אטום בגופנו קיים במצב של איזון בין הפרוטונים האלקטרונים. לעיתים, פרוטון נוסף ניתן להוסיף את גרעין האטום, הפרת האיזון, או אלקטרון יכול ללכת לאיבוד פשוט מפני סיבה זו או אחרת.

כאשר אטום מאבד אלקטרון, הוא הופך להיות בלתי יציב ומנסה להשיג אלקטרון חוזר אט אט למסלולם. הצרה היא, שהוא מנסה לגנוב אלקטרון אטומים סמוכים. האטום היציב חדש ובכך נוצר מנסה להרוויח אלקטרונים, וכך זה הולך, ב תגובת שרשרת מגעילה כי בסופו של דבר לניזקי התא. זה יכול להפריע ליכולת של התא לתפקד או אפילו ללכת נוכלים, כגון קורה עם סרטן. אתה יכול לראות כמה זה חשוב כדי לעצור את תגובת שרשרת הנגרם על ידי רדיקלים חופשיים אלה לפני יותר מדי נזק נעשה. הרדיקלים החופשיים לנזק אחראים בעיות הקשורות להזדקנות, סוכרת, ומחלות לב.

בצד החיובי, גופנו לעשות נוגדי חמצון עצמם, בדיוק כדי להתמודד עם רדיקלים חופשיים. למרבה הצער, עם זאת, בשל לחץ, עייפות, זיהום, עישון, או תזונה לקויה, אנחנו יכולים לבוא קצרים על מספר נוגדי החמצון אשר מאפשר רדיקלים החופשיים לפגוע בגוף שלנו.

הטבע היה נדיב, עם זאת, ספק מספר הפרות וירקות עם ביופלאבונואיד נוגד חמצון. פירות כגון פרי האסאי, ענבים, תותים, אוכמניות כל מכילים כמויות גבוהות של נוגדי חמצון. כאשר אנו אוכלים פירות אלה, אנו משחררים חומרים נוגדי חמצון לתוך המערכות שלנו והם הולכים לעבוד מיד לנטרל את הרדיקלים החופשיים.

הסיבה כי חומרים נוגדי חמצון יכולים לעצור את תגובת שרשרת הרסנית הנגרמת על ידי רדיקלים חופשיים היא כי יש להם שפע של אלקטרונים. ברגע שהם מגיעים ליד רדיקל חופשי, אלקטרון יישפך ואת הרדיקלים החופשיים ייקח אותו, ייצוב האטום. ככל ביופלאבונואיד נוגדי חמצון יש אספקה נדיבה של האלקטרונים, הם יכולים לעצור את מפולת הרסנית לפני שהוא גורם נזק רציני לתא. צריכת מזונות המספקים כמות גבוהה של נוגדי חמצון, או תוספת הפרי האסאי יכול בהחלט מועילה חילוף החומרים שלך, שמירה על אותה בריאה יותר ויותר צפויה להישאר ללא מחלה. אחד הכדורים האסאי הכי הטובים הוא AcaiBerry הטהור.

לִקְנוֹת Pure Acai Berry באינטרנט