Capsiplex огляди: таблетки для схуднення, які довели свою втрату ваги

Що таке Capsiplex таблетки

Capsiplex є харчовою добавкою , яка містить речовину під назвою капсаїцин , природне з’єднання , знайдене в перці чилі , які дають їм своє тепло. Він також містить кофеїн, ніацин, і пиперин , які в основному знайдені в чорному перці. Таким чином , це 100% натуральний.

Як Capsiplex робота

Продукт стверджує, що капсаїцин допомоги таблетки стимулює обмін речовин, так що ви можете спалити більше калорій і зменшити жирові відкладення.

Чи дійсно працює Capsiplex

Всі претензії Capsiplex засновані на одному невеликому дослідженні в Університеті штату Оклахома. У дослідженні, 25 предметів взяли або таблетку Capsiplex або плацебо перед фізичними вправами. Потім дослідники контролювали кількість енергії, що витрачаються вони і їх споживання кисню і частоти серцевих скорочень 60 хвилин до тренування, 60-й хвилині під час тренування, і через 50 хвилин після тренування, що складалися ходити по біговій доріжці. Дослідження показало, що суб’єкти, які беруть таблетки для схуднення Capsiplex не спалювати в три рази більше калорій, перед тренуванням, три відсотки більше калорій під час тренування і в 12 разів більше калорій до однієї години після тренування. Це приблизно 278 калорій в цілому.

Що робить Capsiplex досконалості

Кілька схуднення добавки включають такі інгредієнти , як кайенский перець , чилі або капсаїцину . Тим НЕ менше, виробники Capsiplex кажуть , що перець чилі вживати в кількостях , необхідних для ефективного спалювання калорій буде значно дратувати шлунок. Вони кажуть , що для того , щоб запобігти цьому роздратування, багато добавки використовують розбавлене і неефективне кількість екстракту перцю чилі. Capsiplex відрізняється тим , що добавки використовують спеціальну систему покриття , яка призначена , щоб витримати кислотність шлунка. В результаті, екстракт паприки мине шлунок , де він може викликати роздратування , і замість цього вивільняється безпосередньо в кишечник, де ніякого дискомфорту нібито не відчував. Якщо ви хочете дізнатися більше і купити Capsiplex ви повинні перейти на офіційний сайт.

Купити Capsiplex з офіційного сайту