5 Eylemler Faaliyetleri Bacaklar Yalın için

Yalın bacaklar almak hedefleyen? Eğer öyleyse, tek değildir. Spor salonu girerken birkaç kadınların önde gelen hedeflerinden biri de şort bir dizi ya da yaz için etek spor onurlandırılmış hissediyorum ki bacaklar yalın dizi elde etmektir.

Eğer yalın bacakları almak için uygun yolda olsun bunun için görmek istiyorsanız, bunu etrafta İdeal bacak zayıflama egzersiz keşfetmek için zaman ayırdığınız ve bundan sonra eklemek için çaba esastır olması gerek olduğunu sizin fitness planı. Diyelim ki rekor sürede bu hedefe ulaşmak böylece dikkate almalısınız üst eylemleri üzerinde bir göz atalım.

İyi Reçetesiz Diyet Takviyeler Satınalma

Sizin Bacaklar Yalın için 5 Eylemler Etkinlikler tam olarak ne olduğunu?

Aşağıda her gün yapabileceğiniz Sizin Bacaklar Yalın için 5 Eylemler Etkinlikler şunlardır:

Lunges

Bacakları uzatmak ve daha belirli bir görünüm eklemek yardımcı olmak için harika ilk adım lunges olduğunu. Lunges Eğer bir dengenin sağlanmasına yardımcı olmak için sözleşmeler onlar glutes, hamstrings yanı sıra dörtlü çalışacak, ancak onlar da çekirdek hedef kalmayıp düşünüyor şaşırtıcı.

Yürütmek, bu 2 set, her egzersiz yapıyor, aynı zamanda arka sağ bir boşluk boyunca gezinme ve.

Çömelme

Çömelme aslında hızlı bir şekilde yalın bacaklar elde yardımcı olacak bir sonraki hareketi vardır. Çömelme böylece alt vücuttaki her kas dokusunu hedef alacaktır ve aynı zamanda birlikte çok iyi mukavemet programcılar arasında da aynı şekilde, aynı zamanda bir bileşik hareketi vardır.

Senin çerçeveye bir parça çok daha yağsız kas kütlesi ekleyerek, genel günlük kalori yanık arttırmak ve aynı zamanda bu nedenle daha basit zaman yağ dökülme olacaktır.

Arka Bacak artırır

Bacak yükseltir geri götürerek, bu onlar kesinlikle, özellikle serseri bölgesini çevreleyen kasları hedef olacak gibi arkasında onu sıkmak niyetinde kadının her türlü için idealdir.

Ya bacak artar geri yaparken ağırlıkları her türlü yükselterek olmadığını göz önüne alındığında, boyut hiçbir artış avantajlar tonlama elde edecek.

Uphill Yürüyüş

Uphill yürüyüş senin kardiyo egzersizleri yaparken egzersiz programı oluşur Sizin gerektiğini başka büyük bir egzersizdir.

Sadece hızlı tempolu koşu olur gibi birçok kalori yakmak yürüyüş yokuş yukarı, ama gerçekten çok Challenge your azalmış fiziksel beden kaslı dokuları ziyaret değil.

Sırt ağrısı dayandı herkes için bu aynı şekilde onlar kesinlikle kesinlikle olacağını çalışan daha çok azaltılmış etkisi olacağı verilen mükemmel bir alternatiftir.

Deadlifts

Nihayet son olarak, deadlift ihmal etmeyin. Deadlifts arka yüz sıkılaştırıcı için büyük ve aynı şekilde de çekirdek kasları yanı sıra geri azaltılmış güçlendirmeye yardımcı olacaktır.

Senin deadlifts yürütülürken zaman aslında hareketi yapmak alt kas kütlesi kullanan yerine yerine bel kullandığınızdan emin olarak, sadece glutes kadar basarak düşünmek istiyorum.

Eğer bu geri alt rahatsızlık kurmak için tehlikeye olmadığını garanti edecek tam olarak ne kadar o düzeyde arka konumu korumak yapmak bu hareketin artan aşamasını gerçekleştirirken Ayrıca belli olacak.

Yani orada da düşük vücut egzersiz programına dahil düşünmeye sen gerektiğini 5 mükemmel hareketleri var. Her hafta bu 3 gün yapabilirseniz, bir eylem daha detaylı bulmak için çalışıyoruz yalın bacaklar bu dizi olması gerek vardır.

bu kadar yağ kaybı kadar, genel resme bakmak alıyor emin olmak gibi ilave gibi Phen 375 olarak uygun bir açlık bastırıcı yanı sıra mükemmel bir diyet rejim planı ile bu egzersizleri eşleştirmek için hatırlamak başarısız değil söz konusu olduğunda .

İyi Reçetesiz Diyet Takviyeler Satınalma

Phen375 – Satınalma İyi Reçetesiz Diyet Takviyeleri

O ilgilidir zaman iyi Reçetesiz Diyet Takviyeler, yenmek için zor olduğunu Phen375. Bu ultra güçlü kilo kaybı yardımı bir reçete olmadan, ancak mevcut eczane kalitesidir.

Sadece nasıl iyi Reçetesiz Diyet Takviyeler İşlevleri nedir?

Phen375 kilo döken yardımcı olmak üzere 8 çığır açan maddeler güçlü bir combo kullanır!

 • Krom – 12% Pikolinate
 • Kalsiyum karbonat -% 36 Tahıl
 • Chili pepper – 10M HU / G
  size çok daha fazla kalori yakmak böylece vücut ısınızı yükseltin
 • L-karnitin -% 68 L-Tartrat
  kana saklanan vücut yağ alma fiziksel beden gücü Teklifler
 • Citrus aurantium -% 10 sinefrin
  fiziksel vücudun metabolizması ve yağ seferberlik artırın
 • Coleus Forskolii Origin – 10% Forskolin
  adenilat siklaz aktifleştirir ve hücre tiplerinde çeşitli siklik AMP dereceleri artar
 • Dendrobium Nobile özü – orkide gelen
  Tipik gıda sindirim geliştirmek için kullanımı yapılmış
 • Kafein Toz Susuz
  yemek için uzun sizi durdurma iştah acısı minimize
İyi Reçetesiz Diyet Takviyeler Satınalma

Her hap. Emniyet ve güvenlik gibi saflık azami kayıtlı FDA ilaç olan ABD laboratuvarlarında yapılan Phen375, onun belirgin metabolizma hızı artırmak için geliştirilen yanı sıra, 2009 yılından bu yana pazar kazanılmış yağ yıkar İştahınızı yanı sıra engeller yağ depolamak için vücudun yeteneğini sindiren.

Dinleyin: Bu hap çektikten sonra, arzu önemsiz gıdalar çıkılacak yanı sıra, kesinlikle açlık yönetmek mümkün olacak. Phen375 aslında 200.000’in üzerinde kişinin ağırlığı azaltmak destekli vardır. Tam olarak ne bekliyorsunuz ?. Bu kısa makalede sağlanan web bağlantısını tıklayın Satınalma İyi Reçetesiz Diyet Takviyeler Phen375.