Trenorol (Trenbolone) Gözden Geçirme: Raw Power ve Optimum kazançlar

Kullanımı İçin:

Bulking ve azaltılması Kitle kas doku kazançları, tokluk, fiziksel kondisyon,

Ile Stack:

DecaDuro (D-KA) , D-Bal (Dianabol) , Anadrole (A-Drol) , Winsitrol (winni) , Clen-B (Clenbuterol) ve Testosteron En deli sonuçlar için!

resmi web sitesinden Trenorol satın almak için buraya tıklayın

Nedir?

Sonra duyurulacak trenbolone müthiş etkileri, büyük olasılıkla bir inanılmaz anabolik sonucunda yanı sıra androjenik etkileri olarak ebediyen en işlevsel steroid remodels. Azot tutma ve kırmızı hücre üretimi artar ve yağ dokusu yanma hızlandırdı edilir. Muazzam kas artışı, olağanüstü gücü yanı sıra enerji, üstün fiziksel uygunluk, hızlı iyileşme ve aralarında her şey bekliyoruz. Bulking veya azaltmak için kullanın; ne olursa olsun duyurulacak malzemeleri, arzu – hızlı.

crazybulk-Trenorol

Tam olarak ne diyor?

Çok daha testosteron kendisinden daha güçlü, duyurulacak ve derece androjenik sonuçları kapsamlı. Sizin kas hücreleri önemli kas dokusu artışı ile sonuçlanan daha azot, protein kuruluşundan biri tutar. Kırmızı kan hücresi üretimi size muhteşem dayanıklılık yanı sıra güç sağlayan, senin egzersizleri boyunca kaslara daha fazla oksijen güç, artırılır. Kırmızı kan hücrelerinin kitlesel birikmesi yanı sıra kazanımların çoğu su tutma ile, duyurulacak size mükemmel bir sert, tanımlanmış bir görünüm sunuyor saf kas dokusu lif olmak geliştirilmiş damarlanma verir.

Temelde:

Yasal steroid faaliyet kahramanı duyurulacak tüm seti yanı sıra yırtılmış, sert, tonda bırakarak, ham güç, saf kas kütlesi ve aynı zamanda oblitere yağ tedarik, yüce bir yumruk paketleri.

  • MEGA Kaslı doku Kütle
  • SÜPER Dayanıklılık ve Dayanıklılık.
  • HARDEN & yoğunlaştırmaya Muscle.
  • Mass kaybetmeden İMHA Yağ
  • Damarlanma yükseltti.
  • ŞAŞIRTICI Fiziksel Klima.
  • 30 Gün içinde Yalın Muscular dokusunun FAST Outcomes– 10-15lbs.
  • GÜVENLİ VE YASAL Trenbolone Seçeneği.
  • HAYIR İğneler veya Reçeteler.

Öğe Yol :.

Porsiyon Boyutu: 1 Tablet (75mg) :.
Porsiyon her Şişe: 90 Tablet.

Talimatlar :.

Al bir (1) tablet 3 (3) kez günlük non-egzersiz günlerinde yemek, birlikte. Egzersiz günlerde çalışma dışarı önce 30-45 birkaç dakika sürebilir. İdeal sonuç için, 2 ay en az kullanımı.

Egzersiz Dönemi :.

“Açık” 2 ay ve ayrıca 2 hafta “kapalı.” Östrojen veya tetik su tutma dönüştürmek değil. Karaciğer veya renals için tehlikeli değil.

Fiyat

2 Fiyat (% 33 İndirim) 3 Trenorol satın almak için buraya tıklayın