Ako schudnúť bez obáv mýtus

Medzi najčastejšie mylné predstavy, keď diéty je, že musíme jesť exkluzívne skupiny potravín s cieľom schudnúť. To všetko v skutočnosti robí, je zbaviť nás od základných vitamínov a minerálov naše telo potrebuje k funkcii. Každý, kto chce silný, fit a zdravé telo, a to je dosiahnuté iba z dobre zaoblené a vyváženej stravy. Tu máme vyhnať niekoľko bežných mýtov, pokiaľ ide o chudnutí.

Mýtus 1: Mali by sme jesť len určité skupiny potravín

Toto je nesprávne. Mnoho diét, crash diéty, najmä poradia vyrezávanie určitej skupiny potravín, alebo len jesť jedlo z jednej potravinárskej skupiny. Naše telo nemôže spustiť na jednom druhu druh jedla, potrebujeme dobre vyváženú pestrú stravu, aby zostali zdraví. Potrebujeme trochu tuku, trochu bielkovín, zeleniny, veľkým množstvom vody, niektoré sacharidy a vlákninu. Dokonca aj niektoré zlé potraviny naše telo bude vyžadovať niektoré z nich, aj keď len s mierou, ale nič by mali byť znížené úplne. Ovocie, obilniny, orechy a semená sú tiež dôležité pre vybudovanie silného imunitného systému, ktorý bude odvrátenie choroby a udržať si zdravý.

Mýtus 2: Môžete získať iba bielkoviny z mäsa

To nie je pravda. Ovocie, zelenina, obilniny, orechy, strukoviny, a oleje obsahujú všetky bielkoviny. Mäso je vlastne s vysokým obsahom tuku a sodíka, najmä červené mäso, ktoré, ak jedli príliš nie je dobré hladiny cholesterolu. Aj keď to robí obsahujú bielkoviny, nie toľko, ako sa pôvodne myslelo. Obilie, oleje, strukoviny a orechy v skutočnosti obsahovať viac. Naše telo potrebuje asi 30 gramov bielkovín denne, takže ako vidíte, nemusíte jesť nič iné ako mäsa, aby si svoj denný kvótu.

Mýtus 3: Ak chcete schudnúť, vystrihnúť tuk

Naše telá skutočne potrebujú nejaký tuk, aby správne fungovali, umožňuje svaly a kĺby hladko. Čo je potrebné k vyhýbať sa hydrogenizované tuky, dobré výživné zdravie dávať tuky sa skladajú z avokáda, olivový olej, a surové orechy.

Mýtus 4: Musíte ísť, bez schudnúť

Ženy v priemere by nemali konzumovať žiadne menej kalórií než 1200 za deň a ľudia všeobecne mali jesť nie menej ako 1800 kalórií denne. Namiesto toho, aby prichádzala z vysokým obsahom tuku, s vysokým obsahom cukru potraviny, ak si doslova jedli čo najviac ovocia a zeleniny, ako by ste mohli riadiť, by mali byť nielen spokojný a nemá hlad, ale to nebude mať žiadny vplyv na vašej hmotnosti. Najlepší spôsob, ako schudnúť, je jesť potraviny, tak prirodzene, ako je to možné, bez pridaného cukru alebo konzervačné látky a vystrihnúť nepotrebné tuky a jednoducho jesť, čo vaše telo potrebuje a nič viac, budete chudnúť, zostať zdravý a žijú dlhšie. Ktoré vám pomôžu získať rýchly úbytok na váhe, mali by ste kombinovať diétu, pravidelné cvičenie a doplnok. Za príplatok si môžete vyskúšať Capsiplex , ktoré bolo preukázané, že pomáhajú v procese chudnutia.

Kúpiť Capsiplex z oficiálnych stránok