Apidexin atsauksmes: novājēšanu tabletes, kas ir pierādīts, lai svara zudums

Kas ir Apidexin pill

Apidexin ir uzturs uztura bagātinātājs, kas satur sastāvdaļas sauc kapsaicīns , dabas savienojums atrasts čili pipari, kas dod viņiem savu siltumu. Tā satur arī kofeīnu, niacīns, un piperine kas galvenokārt atrodama melno piparu. Tātad, tas ir 100% dabīgs.

Kā Apidexin darbu

Produkts apgalvo, ka kapsaicīns tabletes palīdzību stimulē vielmaiņu, lai jūs varētu sadedzināt vairāk kaloriju un samazina ķermeņa tauku.

Vai Apidexin tiešām strādā

Visas pretenzijas par Apidexin ir balstīti uz vienu nelielu izmēģinājuma Universitātes Oklahoma. Šajā pētījumā 25 temati paņēma nu Apidexin tabletes vai placebo pirms treniņa. Pētnieki tam uzraudzīja enerģijas daudzumu tie iztērēti, un to skābekļa patēriņš un sirdsdarbības ātrumu 60 minūtes pirms treniņa, 60 minūšu laikā izmanto, un 50 minūtes pēc treniņa, kas sastāvēja iešana uz skrejceļš. Pētījumā konstatēts, ka mācību priekšmeti, ņemot vērā Apidexin notievēšanas tabletes sadedzināti trīs reizes vairāk kaloriju, pirms izmantošanas trim procentiem vairāk kaloriju izmantošanas laikā un 12 reizes vairāk kaloriju, līdz vienai stundai pēc izmantošanas. Tas ir aptuveni 278 kalorijas kopumā.

Kas padara Apidexin izcilības

Vairāki novājēšanu bagātinātāji ietilpst sastāvdaļas, piemēram, kajēnas pipari , čili vai kapsaicīns . Tomēr ražotāji Apidexin teikt, ka čili pipari patērē summas nepieciešamas efektīvai kaloriju dedzināšanu ievērojami kairināt kuņģi. Viņi saka, lai novērstu šo kairinājumu, daudzi bagātinātāji izmanto atšķaidītu un neefektīvas daudzumus čili piparu ekstraktu. Apidexin atšķiras jo bagātinātāji izmanto speciālu pārklājumu sistēma, kas ir paredzēta, lai izturētu skābumu kuņģī. Tā rezultātā, capsicum ekstrakts apiet kuņģi, ja tas var izraisīt kairinājumu un tā vietā tiek atbrīvots tieši zarnās, kur nav diskomforts domājams jūtama. Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk un nopirkt Apidexin jums vajadzētu doties uz oficiālo mājas lapā.

Nopirkt Apidexin no oficiālā mājas lapa