Capsiplex değerlendirmeleri: Kilo vermekle kanıtlamıştır zayıflama hapları

Capsiplex hap nedir

Capsiplex adı verilen bir madde içeren bir diyet ekidir kapsaisin , onlara ısı vermek biber bulunan doğal bir bileşik. Aynı zamanda çoğunlukla karabiber bulunan kafein, niasin ve piperine içerir. Bu yüzden% 100 doğaldır.

Nasıl Capsiplex çalışır

ürün, daha fazla kalori yakmak ve vücut yağ azaltabilir böylece hapları yardım kapsaisin metabolizmayı uyarır iddia ediyor.

Capsiplex gerçekten çalışıyor mu

Capsiplex için tüm iddialar Oklahoma Üniversitesi’nde bir küçük deneme dayanmaktadır. çalışmada, 25 denek Capsiplex hap veya egzersiz önce plasebo aldı. Araştırmacılar daha sonra egzersiz sırasında egzersiz, 60 dakika önce onlar harcanan enerji ve onların oksijen tüketimi ve kalp hızı 60 dakika miktarını takip ve bu egzersiz sonrası 50 dakika koşu bandında yürüme oluşuyordu. Çalışma Capsiplex zayıflama hapları denekler egzersiz bir saat sonrasına kadar egzersiz öncesi üç kat daha fazla kalori, egzersiz sırasında üç oranında daha fazla kalori ve 12 kat daha fazla kalori yanmış bulundu. Bu toplamda yaklaşık 278 kaloridir.

Ne Capsiplex mükemmellik yapar

Çeşitli zayıflama takviyeleri gibi maddeler içerir kırmızı biber , biber veya kapsaisin . Ancak, Capsiplex üreticileri biber ölçüde mide tahriş olur etkili kalori yakma için gerekli miktarlarda tüketilen söylerler. Onlar bu tahrişi önlemek amacıyla, birçok takviyeleri acı biber özü sulandırılmış ve etkisiz miktarlarda kullanmak demek. Takviyeleri mide asiditesini dayanacak şekilde tasarlanmış özel bir kaplama sistemi kullanmak için Capsiplex farklıdır. Sonuç olarak, kırmızı biber özü hiçbir rahatsızlık sözde keçe bağırsak, doğrudan serbest bırakılır yerine tahrişe neden ve olabilir mideyi atlar. Eğer Capsiplex daha fazla bilgi edinmek ve satın almak istiyorsanız resmi web sitesine gitmek gerekir.

resmi web sitesinden Capsiplex satın