Capsiplex opinie: tabletki odchudzające, który okazał się do utraty wagi

Co to jest pigułka Capsiplex

Capsiplex to suplement diety, który zawiera składnik o nazwie kapsaicyna , związek naturalny znajdujący się w tej papryki chili, które dają im ciepło. Zawiera on również kofeina, niacyna, i Piperyna że przeważnie w czarnym pieprzem. Tak to jest w 100% naturalne.

Jak działa Capsiplex

Produkt twierdzi, że kapsaicyna w pomocy tabletek pobudza przemianę materii, dzięki czemu można spalić więcej kalorii i redukcji tkanki tłuszczowej.

Czy naprawdę działa Capsiplex

Wszystkie wnioski o Capsiplex są oparte na jednym małym badaniu na Uniwersytecie w Oklahomie. W badaniu wzięło 25 przedmiotów albo pigułka Capsiplex lub placebo przed ćwiczeń. Badacze monitorowali ilość energii wydatkowanej oni i ich zużycia tlenu i tętna 60 minut przed treningiem, 60-minutowym czasie wykonywania, a 50 minut po treningu, który składał się chodzenie na bieżni. Badania wykazały, że u osób przyjmujących te pigułki odchudzające Capsiplex spalone trzy razy więcej kalorii przed ćwiczeniami trzy procent więcej kalorii podczas wysiłku oraz 12 razy więcej kalorii aż do jednej godziny po treningu. Jest to około 278 kalorii w sumie.

Co sprawia, że ​​Capsiplex doskonałości

Kilka suplementy odchudzające zawierają składniki, takie jak pieprz cayenne , chili lub kapsaicyny . , Producenci twierdzą jednak, że Capsiplex papryka chili spożywane w ilościach potrzebnych do efektywnego spalania kalorii znacząco podrażniać żołądek. Mówią, że w celu zapobieżenia tej podrażnienia, wiele suplementów używać rozcieńczony i nieefektywnych ilości ekstraktu z papryki chili. Capsiplex różni ponieważ suplementy użyć specjalnego systemu powłokowego, który został zaprojektowany, aby wytrzymać kwasowość żołądka. W rezultacie, ekstrakt papryka omija żołądek, gdzie może spowodować podrażnienie, a zamiast tego jest uwalniany bezpośrednio do jelita, gdzie podobno nie dyskomfort odczuwalny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i kupić Capsiplex należy udać się na oficjalnej stronie internetowej.

Kup Capsiplex z oficjalnej strony