Capsiplex Recenze: na hubnutí prášky, které bylo prokázáno, že hubnutí

Co je Capsiplex pilulku

Capsiplex je dieta doplněk, který obsahuje látku zvanou kapsaicin , přírodní sloučeniny nalezené v chilli papričky, které jim dávají jejich teplo. To také obsahuje kofein, niacin, a piperin, které se většinou nacházejí v černým pepřem. Tak to je 100% přírodní.

Jak Capsiplex práci

Produkt tvrdí, že kapsaicin v prášky pomoci stimuluje metabolismus, takže můžete spálit více kalorií a snížit množství tělesného tuku.

Má Capsiplex opravdu fungují

Všechny žádosti o Capsiplex jsou založeny na jedné malé studii na University of Oklahoma. Ve studii, 25 subjektů se buď Capsiplex pilulky nebo placebo před cvičení. Výzkumníci pak monitorovali množství energie, které byly vydány, a jejich spotřebu kyslíku a tepovou frekvenci 60 minut před výkonem, 60-minuta, během cvičení a 50 minut po výkonu, který se skládal chůze na běžeckém pásu. Studie zjistila, že jedinci, kteří se na hubnutí pilulky Capsiplex spálil třikrát více kalorií před cvičením, tři procenta více kalorií při cvičení a 12 krát více kalorií než jednu hodinu po cvičení. To je přibližně 278 kalorií celkem.

Co dělá Capsiplex dokonalost

Několik hubnutí doplňky obsahují složky jako kajenský pepř , chilli nebo kapsaicin . Nicméně, výrobci Capsiplex říci, že chilli papričky konzumovány v množstvích potřebných pro efektivní spalování kalorií by výrazně dráždit žaludek. Říká se, že za účelem zabránění tohoto podráždění, mnoho doplňků pomocí zředěných a neefektivní množství chilli extraktu. Capsiplex se liší, protože doplňky používat speciální nátěrový systém, který je navržen tak, aby vydržely kyselost žaludku. Jako výsledek, extrakt paprika obchází žaludek, kde může způsobit podráždění a místo toho se uvolňuje přímo do střeva, kde žádný nepříjemný pocit prý cítil. Chcete-li vědět více a koupit Capsiplex byste měli jít na oficiálních stránkách.

Koupit Capsiplex z oficiálních stránek