Jak neutralizovat volné radikály přirozeně

Co je to antioxidanty a jak bioflavonoidů antioxidanty působí?

Téměř každý slyšel antioxidantů, ale víte přesně, co bioflavonoidů antioxidanty vlastně dělat? Příběh antioxidantů začíná s volnými radikály. Volné radikály jsou vlastně běžnou součástí našeho těla, ve skutečnosti někteří z nich pracují v náš imunitní systém, takže nejsou nutně všechny škodlivé, pokud existuje příliš mnoho z nich. Volné radikály tvoří jako součást našich metabolických pochodů a jsou ve skutečnosti pouze atomy, které ztratily elektron. Každý atom v našem těle existuje ve stavu rovnováhy mezi protony a elektrony. V době, navíc proton mohou být přidány do jádra atomu, rozrušovat vyvážení, nebo elektron může být jednoduše ztratil z toho či onoho důvodu.

Když atom ztratí elektron, to se stává nestabilní a pokouší se získat elektron k návratu k normálu. Potíž je v tom, že se snaží ukrást elektron z okolních atomů. Nově nestálý atom Takto vytvořený pokusí získat a elektron, a tak to jde, v ošklivé řetězovou reakci, která v konečném důsledku poškozuje buňky. To může interferovat se schopností buňky do funkce, nebo dokonce své chování, například jako je tomu s rakovinou. Můžete vidět, jak důležité je zastavit řetězovou reakci způsobenou těmito volnými radikály předtím, než příliš mnoho škodám. Radikálové poškození zdarma jsou zodpovědné za problémy spojené se stárnutím, diabetu a srdečních onemocnění.

Na druhou stranu, naše těla, aby antioxidanty sami, právě proto, aby vypořádat s volnými radikály. Bohužel však, v důsledku stresu, únavě, znečištění, kouření, nebo špatnou stravou, můžeme přijít krátká na počet antioxidantů, které umožňuje volné radikály poškodit naše tělo.

Příroda byla štědrá, nicméně, a poskytuje celou řadu druhů ovoce a zeleniny s bioflavonoidů antioxidantů. Ovoce jako Acai, hroznové víno, jahody, borůvky a všechny obsahují vysoké množství antioxidantů. Když jsme se jíst tyto plody, abychom uvolnili antioxidanty do našich systémů a jdou pracovat okamžitě neutralizovat volné radikály.

Důvod, že antioxidanty jsou schopny zastavit destruktivní řetězovou reakci způsobenou volnými radikály je proto, že mají spoustu elektronů. Jakmile se dostanou blízko volných radikálů, elektron bude prolita a volných radikálů vezme ho, stabilizaci atom. Vzhledem k tomu, bioflavonoidů antioxidanty mají velkorysý přísun elektronů, mohou zastavit destruktivní laviny před tím, než způsobí vážné škody na buňku. Konzumace potravin, které poskytují vysoké množství antioxidantů, nebo Acai bobule doplněk může určitě prospěšné, aby váš metabolismus, zachováním zdravější a více pravděpodobné, že zůstanou bez nemoci. Jeden z nejlepších Acai berry tabletky je čistá AcaiBerry.

Koupit Pure Acai Berry on-line