Jak schudnąć bez martwienia mit

Do najczęstszych nieporozumień podczas diety jest, że musimy jeść ekskluzywnych grup żywności, aby schudnąć. Wszystko to naprawdę robi to pozbawić nas z niezbędnych witamin i minerałów nasz organizm muszą funkcjonować. Każdy chce silnej, dopasowanie i zdrowe ciało i osiąga się to tylko z dobrze zaokrąglone i dobrze zbilansowanej diety. Tutaj mamy wyrzucić kilka mitów, jeśli chodzi o utratę wagi.

Mit 1: powinniśmy jeść tylko niektórych grup żywności

To jest źle. Wiele diet, crash diety, w szczególności doradzi wycinanie poszczególnych grup żywności lub tylko jeść z jednej grupy żywności. Nasz organizm nie może działać na jednym typie rodzaju żywności, musimy dobrze wyważony, zróżnicowaną dietę, aby zachować zdrowie. Musimy trochę tłuszczu, trochę białka, warzyw, dużą ilością wody, niektórych węglowodanów i błonnika. Nawet niektóre złych pokarmów nasze ciało będzie wymagać niektóre z nich, jeśli tylko z umiarem, ale nic nie należy wyciąć całkowicie. Owoce, ziarna, orzechy i nasiona są również istotne dla silnego układu odpornościowego, który będzie odwrócenia choroby i utrzymać dobry stan zdrowia.

Mit 2: Możesz dostać tylko białka z mięsa

To nie jest prawda. Owoce, warzywa, ziarna, orzechy, rośliny strączkowe, oleje i wszystkie zawierają białko. Mięso jest faktycznie wysokiej zawartości tłuszczu i sodu, zwłaszcza czerwone mięso, które, jeśli spożywane nadmiernie nie jest dobre dla poziom cholesterolu. Choć ma zawierać białko, a nie jak pierwotnie sądzono. Ziarna, oleje, rośliny strączkowe, orzechy i faktycznie zawierać więcej. Nasz organizm potrzebuje około 30 g białka dziennie, więc jak widać, nie trzeba jeść nic oprócz mięsa, aby uzyskać dzienną normę.

Mit 3: Aby schudnąć, wyciąć tłuszcz

Nasze ciała rzeczywiście trzeba trochę tłuszczu do prawidłowego funkcjonowania, pozwala mięśnie i stawy pracować płynnie. Co trzeba omijać są utwardzone tłuszcze, dobre zdrowie dając odżywcze tłuszcze składają się z awokado, oliwa z oliwek, orzechy i surowców.

Mit 4: Musisz iść bez schudnąć

Kobiety przeciętnie nie powinny spożywać mniej kalorii niż jakieś 1200 dziennie i generalnie mężczyźni powinni jeść nie mniej niż 1800 kalorii dziennie. Zamiast przekąski na wysokiej zawartości tłuszczu, żywności wysokiej cukru, jeśli dosłownie jadł jak najwięcej owoców i warzyw, jak można zarządzać, można byłoby nie tylko zadowoleni i nie głodny, ale będzie to miało żadnego wpływu na masy. Najlepszym sposobem, aby schudnąć jest jeść pokarmy tak naturalnie, jak to możliwe, bez dodatku cukru i konserwantów i wyciąć zbędne tłuszcze i po prostu jeść co wymaga organizm i nie więcej, można schudnąć, zachować zdrowie i żyć dłużej. Aby pomóc Ci szybką utratę masy ciała, należy połączyć dieta, regularne ćwiczenia i uzupełnienie. Za dodatkową opłatą, można spróbować Capsiplex które zostało udowodnione, aby pomóc w procesie odchudzania.

Kup Capsiplex z oficjalnej strony