Jak zhubnout bez obav mýtus

Mezi nejčastější mylné představy, když diety je, že musíme jíst exkluzivní skupiny potravin s cílem zhubnout. To vše ve skutečnosti dělá, je zbavit nás od základních vitamínů a minerálů naše tělo potřebuje k funkci. Každý, kdo chce silný, fit a zdravé tělo, a to je dosaženo pouze z dobře zaoblené a vyvážené stravy. Zde máme vyhnat několik běžných mýtů, pokud jde o hubnutí.

Mýtus 1: Měli bychom jíst pouze určité skupiny potravin

To je špatně. Mnoho diet, crash diety, zejména poradí vyřezávání určité skupiny potravin, nebo jen jíst jídlo z jedné potravinářské skupiny. Naše tělo nemůže spustit na jednom druhu druh jídla, potřebujeme dobře vyváženou pestrou stravu, aby zůstali zdraví. Potřebujeme trochu tuku, trochu bílkovin, zeleniny, velkým množstvím vody, některé sacharidy a vlákninu. Dokonce i některé špatné potraviny naše tělo bude vyžadovat některé z nich, i když jen s mírou, ale nic by měly být sníženy úplně. Ovoce, obiloviny, ořechy a semena jsou také důležité pro vybudování silného imunitního systému, který bude odvrácení nemoci a udržet si zdravý.

Mýtus 2: Můžete získat pouze bílkoviny z masa

To není pravda. Ovoce, zelenina, obiloviny, ořechy, luštěniny, a oleje obsahují všechny bílkoviny. Maso je vlastně s vysokým obsahem tuku a sodíku, zejména červené maso, které, pokud jedli příliš není dobré hladiny cholesterolu. I když to dělá obsahují bílkoviny, ne tolik, jak se původně myslelo. Obilí, oleje, luštěniny a ořechy ve skutečnosti obsahovat více. Naše tělo potřebuje asi 30 gramů bílkovin denně, takže jak vidíte, nemusíte jíst nic jiného než masa, aby si svůj denní kvótu.

Mýtus 3: Chcete-li zhubnout, vystřihnout tuk

Naše těla skutečně potřebují nějaký tuk, aby správně fungovaly, umožňuje svaly a klouby hladce. Co je potřeba k vyhýbat se hydrogenované tuky, dobré výživné zdraví dávat tuky se skládají z avokáda, olivový olej, a syrové ořechy.

Mýtus 4: Musíte jít, aniž by zhubnout

Ženy v průměru by neměly konzumovat žádné méně kalorií než 1200 za den a lidé obecně měli jíst ne méně než 1800 kalorií denně. Místo toho, aby přicházela z vysokým obsahem tuku, s vysokým obsahem cukru potraviny, pokud si doslova jedli co nejvíce ovoce a zeleniny, jak byste mohli řídit, by měli být nejen spokojený a nemá hlad, ale to nebude mít žádný vliv na vaší hmotnosti. Nejlepší způsob, jak zhubnout, je jíst potraviny, tak přirozeně, jako je to možné, bez přidaného cukru nebo konzervační látky a vystřihnout nepotřebné tuky a jednoduše jíst, co vaše tělo potřebuje a nic víc, budete hubnout, zůstat zdravý a žijí déle. Které vám pomohou získat rychlý úbytek na váze, měli byste kombinovat dietu, pravidelné cvičení a doplněk. Za příplatek si můžete vyzkoušet Capsiplex , které bylo prokázáno, že pomáhají v procesu hubnutí.

Koupit Capsiplex z oficiálních stránek