Kā zaudēt svaru, neuztraucoties mītu

Visbiežāk misconceptions kad dieting ir domāju, ka mums ir nepieciešams ēst ekskluzīvus pārtikas grupām, lai zaudēt svaru. Tas viss tiešām ir atņemt mūs no svarīgākajiem vitamīniem un minerālvielām, mūsu ķermenis ir nepieciešams, lai darbotos. Ikvienam vēlas spēcīgu, fit un veselīgu ķermeni, un tas tiek panākts tikai labi noapaļota un sabalansētu uzturu. Šeit mēs izraidīt dažas kopīgas mītus, kad runa ir zaudēt svaru.

Mīts 1: Mums vajadzētu ēst tikai noteiktas pārtikas grupām

Tas ir nepareizi. Daudzi uztura, crash diētām, jo ​​īpaši, konsultēs izgriežot konkrētas pārtikas grupas, vai arī tikai ēst pārtiku no vienas pārtikas grupā. Mūsu iestādes nevar palaist uz viena veida pārtikas veidu, mums ir labi sabalansētu, daudzveidīgu uzturu, lai palikt veseliem. Mums ir nepieciešams mazliet tauku, nedaudz olbaltumvielu, dārzeņu, daudz ūdens, daži ogļhidrātu un šķiedrvielu. Pat daži slikti pārtiku mūsu organisms prasīs dažus no tiem, ja tikai ar mēru, bet nekas būtu izgriezt pilnībā. Augļi, graudi, rieksti un sēklas ir arī būtiska spēcīgu imūnsistēmu, kas palātā slimības un saglabātu jums veselīgu.

Mīts 2: Jūs varat tikai iegūt proteīnu gaļas

Tā nav taisnība. Augļi, dārzeņi, graudi, rieksti, pākšaugi un eļļas visi satur olbaltumvielas. Gaļa ir tiešām augsts tauku un nātrija, jo sarkanā gaļa, kas, ja ēd pārāk nav labs holesterīna līmeni. Lai gan tas satur proteīnu, ne tik daudz, kā sākotnēji domāja. Graudi, eļļas, pākšaugi un rieksti patiesībā satur vairāk. Mūsu ķermeņa vajadzībām, aptuveni 30 gramus olbaltumvielu dienā, lai, kā jūs varat redzēt, jums nav ēst neko, bet gaļu, lai saņemtu savu ikdienas kvotu.

Mīts 3: Lai zaudēt svaru, izgrieziet tauku

Mūsu iestādes tiešām ir nepieciešams zināms tauku darbotos pareizi, tas ļauj muskuļi un locītavas strādāt nevainojami. Kas jums ir nepieciešams izvairīties no tiek hidrogenētiem taukiem, labi barojošu veselības Piešķirt tauki sastāv no avokado, olīveļļas un neapstrādātu riekstiem.

Mīts 4: Jums ir jāiet bez zaudēt svaru

Sievietēm vidēji nevajadzētu patērēt nekādus mazāk kaloriju nekā 1200 dienā, un vīrieši vispār vajadzētu ēst ne mazāk kā 1800 kalorijas dienā. Tā vietā, lai snacking par augstu tauku saturu un augstu cukura pārtiku, ja burtiski ēda tik daudz augļu un dārzeņu, kā jūs varētu pārvaldīt, jūs ne tikai apmierināti, un nav izsalcis, bet tas neietekmē jūsu svara. Labākais veids, kā zaudēt svaru ir ēst pārtiku, kā dabiski, kā jūs varat, bez cukura vai konservantiem un izgriezt nevajadzīgos taukus un vienkārši ēst to, ko jūsu ķermenis prasa, un ne vairāk, jūs zaudēsiet svaru, palikt veseliem un dzīvot ilgāk. Lai palīdzētu jums ātri svara zudums, jums vajadzētu apvienot diētu, regulāru treniņu, un piemaksu. Par piemaksu, varat mēģināt Apidexin , kas ir pierādīts, lai palīdzētu svara zaudēšanas procesu.

Nopirkt Apidexin no oficiālā mājas lapa