Kaip neutralizuoti laisvuosius radikalus natūraliai

Kas yra antioksidantai ir kaip Bioflavonoidai antioksidantai veikia?

Beveik visi yra girdėję antioksidantų, bet jūs žinote, ką Bioflavonoidai antioksidantai iš tikrųjų? Antioksidantų istorija prasideda su laisvaisiais radikalais. Laisvieji radikalai yra iš tikrųjų normalus dalis mūsų kūno, iš tikrųjų kai kurie iš jų mūsų imuninės sistemos darbą, todėl jie nebūtinai visi yra kenksmingi, jei yra per daug iš jų. Laisvieji radikalai sudaro, kaip dalis mūsų medžiagų apykaitos procesus ir yra iš tikrųjų tik atomai, kurie prarado elektroną. Kiekvienas mūsų kūno atomas egzistuoja pusiausvyros tarp protonų ir elektronų būsenos. Tuo metu, papildomai protonų gali būti pridėta prie atomo branduolio, sutrikdyti pusiausvyrą, arba elektronų gali būti tiesiog prarastas iš vienos ar kitos priežasties.

Kai atomas netenka elektronų, jis tampa nestabilus ir bando įgyti elektroną grįžti prie normalaus. Bėda ta, kad bando pavogti elektroną iš netoliese atomų. Tokiu būdu sukūrė naujai nestabili atomas bando įgyti ir elektroną, ir taip eina, bjaurus grandininę reakciją, kuri galiausiai kenkia ląstelių. Tai gali trukdyti ląstelių gebėjimą veikti ar net eiti nesąžiningi, pavyzdžiui, atsitinka su vėžiu. Jūs galite pamatyti, kaip svarbu sustabdyti grandininę reakciją, kurią sukelia šių laisvųjų radikalų prieš per daug žala yra padaryta. Žala Laisvieji radikalai yra atsakinga už problemas, susijusias su senėjimo procesu, diabetas ir širdies ligos.

Žvelgiant iš teigiamos pusės, mūsų kūnai kad antioksidantai save, tiksliai elgtis su laisvaisiais radikalais. Deja, dėl streso, nuovargio, tarša, rūkymas, ar prasta mityba, mes galime sugalvoti trumpas antioksidantų skaičius, kuris leidžia laisvieji radikalai pakenkti mūsų organizmą.

Gamta buvo dosnus, tačiau ir suteikė daug vaisių ir daržovių, kurių skaičių Bioflavonoidai antioksidantų. Vaisiai, pavyzdžiui, acai uogų, vynuogių, braškių ir mėlynių visiems yra didelis kiekis antioksidantų. Kai mes valgome šiuos vaisius, mes išleisti antioksidantų į mūsų sistemas ir jie išeina dirbti iš karto neutralizuoti laisvuosius radikalus.

Priežasties, kad antioksidantai gali sustabdyti destruktyvų grandininę reakciją, kurią sukelia laisvųjų radikalų, nes jie turi daug elektronų. Kai tik jie gauna netoli laisvųjų radikalų, elektronas bus mesti ir laisvųjų radikalų imsis jį, stabilizuoti atomą. Kaip Bioflavonoidai antioksidantai turi turtinga tiekimą elektronų, jie gali sustabdyti destruktyvų lavina, kol ji sukelia didelę žalą ląstelių. Vartojimas maisto produktų, kad teikia didelį kiekį antioksidantų, arba Acai Berry papildas gali neabejotinai naudingas jūsų medžiagų apykaitą, išlaikant jį sveikesni ir labiau linkę likti be ligos. Vienas iš geriausių Acai uogų tabletes yra grynas AcaiBerry.

nupirkti Pure Acai Berry prisijunges