Kaip numesti svorio nesibaimindami mitą

Dažniausiai klaidingų kai dietos yra galvoti mes turime valgyti išskirtinius maisto grupes, siekiant numesti svorio. Visa tai tikrai yra mūsų atimti iš gyvybiškai svarbių vitaminų ir mineralų mūsų kūno reikia veikti. Kiekvienas nori stiprios, tinka ir sveiką kūną, ir tai pasiekiama tik iš gerai suapvalinti ir gerai subalansuota mityba. Čia mes išsiųsti kelis mitus, kai jis ateina į svorio.

Mitas 1: Turėtume valgyti tik tam tikrų maisto grupių

Tai yra blogai. Daugelis dietų, katastrofos dietos, ypač, patars iškirpimo ypač maisto grupes, ar tik valgyti maistą iš vienos maisto grupės. Mūsų kūnai negali paleisti ant vienos rūšies maisto rūšis, turime gerai subalansuotą, įvairų maistą, siekiant išlikti sveikiems. Mums reikia riebalų, iš baltymų, daržovių tiek, dideliu vandens kiekiu, kai kurių angliavandenių ir ląstelienos tiek. Net kai kurie iš blogų maisto produktų mūsų organizmas reikalauja kai kurios, jei tik saikingai, bet nieko reikia iškirpti visiškai. Vaisiai, grūdai, riešutai ir sėklos yra taip pat svarbu, stiprią imuninę sistemą, kuri apsisaugoti nuo ligos ir jus sveiki.

Mitas 2: Jūs galite gauti tik baltymų iš mėsos

Tai netiesa. Vaisiai, daržovės, grūdai, riešutai, ankštiniai ir aliejai visi turi baltymų. Mėsa iš tikrųjų yra daug riebalų ir natrio, ypač raudonos mėsos, kuri, jei valgoma per daug nėra gerai cholesterolio kiekį kraujyje. Nors ji yra baltymo, o ne tiek, kiek iš pradžių maniau. Grūdai, aliejai, ankštinių augalų ir veržlės iš tikrųjų yra daugiau. Mūsų kūnas turi apie 30 gramų baltymų per dieną, kad jūs galite pamatyti, jūs neturite nieko, bet mėsos gauti savo dienos kvotą valgyti.

Mitas 3: numesti svorio, iškirpti riebalų

Mūsų kūnai iš tikrųjų reikia šiek tiek riebalų, kad tinkamai veiktų, ji leidžia raumenys ir sąnariai dirbti sklandžiai. Ką reikia ignoruojama yra hidrinti riebalai, geri maistingus sveikatos suteikiant riebalai susideda iš avokadų, alyvuogių aliejaus, ir žaliavų riešutų.

Mitas 4: Jūs turite eiti be numesti svorio

Moterys vidutiniškai neturėtų vartoti jokių mažiau kalorijų nei 1200 diena ir vyrai paprastai turėtų valgyti ne mažiau kaip 1800 kalorijų per dieną. Vietoj snacking daug riebalų, daug cukraus maisto, jei jūs tiesiog valgė kuo daugiau vaisių ir daržovių, kaip galite valdyti, jums bus ne tik patenkinti, o ne alkanas, bet jis neturės jokios įtakos jūsų svorio guolį. Geriausias būdas numesti svorio yra valgyti maisto produktų, kaip natūraliai, kaip jūs galite, į kuriuos nepridėta cukraus ar konservantų ir iškirpti nereikalingus riebalus ir tiesiog valgyti, ką jūsų kūnas reikalauja, ir ne daugiau, jums bus prarasti svorio, išlikti sveikiems ir gyventi ilgiau. Norėdami padėti jums gauti greitą svorio, turėtumėte derinti mitybą, reguliariai treniruotės, ir papildyti. Už papildomą, galite pabandyti Capsiplex , kad buvo įrodyta, kad padėti svorio metimo procesą.

Pirkti Capsiplex iš oficialios svetainės