Kuidas kaalust alla muretsemata müüt

Kõige tavalisem väärarusaamu kui dieediga on mõelda, et me peame sööma eksklusiivne toiduainete grupid, et kaalust alla võtta. Kõik see tõepoolest on meilt saadud olulisi vitamiine ja mineraalaineid meie keha on vaja toimida. Igaüks tahab tugev, terve ja heas vormis keha ja see on ainult saavutatud ümarad ja hästi tasakaalustatud toitumine. Siin me suruvad mõne levinud müüti, kui tegemist on kehakaalu.

Müüt 1: Me peaks süüa ainult teatud toidugruppide

See on vale. Paljud dieedid, lennuõnnetuse toitumise, eelkõige annab nõu, lõigates välja eelkõige toiduainete rühmad või ainult süüa ühest toiduainete grupp. Meie keha ei saa neid esitada üht liiki toidu liik, peame hästi tasakaalustatud, mitmekesine toit, et terveks jääda. Me peame natuke rasva, natuke valku, köögiviljad, rohke veega, mõned süsivesikuid ja kiudaineid. Isegi mõned halvad toidud meie keha on vaja mõned neist, kui ainult mõõdukalt kuid midagi tuleks välja lõigata täielikult. Puuviljad, terad, pähklid ja seemned on oluline ka tugev immuunsüsteem, mis eestkostetava haiguse ja hoiab sind tervena.

Müüt 2: Võite saada ainult valgu liha

See ei ole tõsi. Puuviljad, köögiviljad, terad, pähklid, kaunviljad ja õlid kõik sisaldavad valku. Liha on tegelikult kõrge rasva ja naatriumi, eriti punane liha, mis siis, kui süüakse liiga ei ole hea kolesterooli taset. Kuigi see ei sisalda valku, mitte nii palju kui algselt arvati. Terad, õlid, liblikõieliste ja pähklid sisaldavad tegelikult rohkem. Meie keha vajab umbes 30 grammi valku päevas nii nagu näete, siis ei pea sööma vaid liha, et saada oma igapäevast kvoodi.

Müüt 3: Kaalust alla, lõigatud rasva

Meie keha tegelikult vajan rasva toimida, see võimaldab lihaseid ja liigeseid sujuvalt. Mida on vaja juhtida selge on hüdrogeenitud rasvu, hea toitev tervise andes rasvade koosneb avokaadod, oliiviõli ja toores pähklid.

Müüt 4: Sa pead minema ilma kaalus

Naised keskmiselt ei tohiks tarbida vähem kaloreid kui 1200 päevas ja meeste üldiselt peaks sööma vähemalt 1800 kalorit päevas. Selle asemel, et snacking kõrge rasvasisaldusega, kõrge suhkru toiduaineid, kui te sõna otseses mõttes sõi nii palju puu- ja köögivilju kui õnnestuks, siis ei oleks mitte ainult rahul ja ei ole näljane, kuid see ei mõjuta teie kaal. Parim viis kaotada kaalu on süüa toite, nagu loomulikult kui võimalik, ilma suhkru- või säilitusained ja lõigatud tarbetuid rasvu ja lihtsalt süüa, mida teie keha vajab ja enam, te kaotate kaalu, terveks jääda ja elada kauem. Et aidata teil saada kiire kaalulangus, siis tuleb ühendada toitumine, regulaarne treening ja täiendada. Lisatasu eest, võite proovida capsiplex mis on tõestatud, et aidata kaalulangus protsessi.

Osta Capsiplex ametlikul kodulehel