Kuidas neutraliseerida vabu radikaale looduslikult

Mis on antioksüdandid ja kuidas bioflavonoid antioksüdantide toimib?

Peaaegu kõik on kuulnud antioksüdante, kuid sa tead täpselt, mida bioflavonoid antioksüdantide tegelikult teha? Lugu antioksüdante algab vabu radikaale. Vabad radikaalid on tegelikult normaalne osa meie keha tegelikult mõned neist töötavad meie immuunsüsteemi, et nad ei pruugi kõik kahjulikud, kui on liiga palju neist. Vabad radikaalid moodustavad osa meie ainevahetusprotsesse ja on tegelikult ainult aatomite kaotanud elektroni. Iga aatom meie keha olemas riigi tasakaal prootonid ja elektronid. Kohati ekstra prooton võib lisada aatomi tuuma, häiriks tasakaalu või elektronide lihtsalt kaduma ühel või teisel põhjusel.

Kui aatom kaotab elektroni, siis muutub ebastabiilseks ja püüab saada elektronide normaliseerunud. Probleem on, siis üritab varastada elektroni lähedal aatomit. Äsja ebastabiilne aatom seega loodud üritab võita ja elektron, ja nii see läheb, vastik ahelreaktsiooni, mis lõppkokkuvõttes kahjustab rakku. See võib segada raku võimet toimida või isegi minna petturitest, nagu juhtub vähiga. Näete, kui oluline on peatada ahelreaktsioon põhjustatud Need vabad radikaalid enne liiga palju kahju teinud. Kahju vabade radikaalide eest vastutavad vananemisega seotud, diabeet ja südamehaigused.

Positiivse poole pealt, meie kehad teevad antioksüdandid ise täpselt tegema vabu radikaale. Kahjuks aga tingitud stress, väsimus, reostus, suitsetamist või halb toitumine, saame tulla lühike, kui palju antioksüdante, mis võimaldab vabade radikaalide kahju meie keha.

Loodus on helde, siiski, ja on andnud mitmeid puu- ja köögivilja bioflavonoid antioksüdante. Puuviljad nagu acai marja, viinamarjad, maasikad ja mustikate kõik sisaldavad suurtes kogustes antioksüdante. Kui me sööme need puuviljad, me vabastada antioksüdante meie süsteemid ja nad kohe tööle asuda, et neutraliseerida vabu radikaale.

Põhjusel, et antioksüdandid on võimalik lõpetada hävitava ahelreaktsiooni põhjustatud vabade radikaalide on, sest nad on palju elektrone. Niipea, kui nad saavad lähedal vaba radikaal, elektron saab heita ja vabade radikaalide võtab selle üles, stabiliseerida aatom. Kuna bioflavonoid antioksüdante on helde pakkumise elektronid, võivad nad lõpetada hävitava laviini enne seda põhjustab tõsist kahju raku. Tarbivad toidud, mis annavad suure koguse antioksüdante, või acai marja täiendada saab kindlasti kasulik oma ainevahetust, hoides seda tervem ja tõenäoliselt jääb haigusest vabad. Üks parimaid acai marja pillid on Pure AcaiBerry.

ostma Pure Acai Berry Internetis