Nasıl efsaneyi endişelenmeden kilo

diyet en yaygın yanlış biz kilo vermek amacıyla özel gıda grupları yemeye gerek düşünmektir. Bütün bunlar gerçekten yapar vücudumuz çalışması için gereken temel vitamin ve minerallerin bizi mahrum olduğunu. Herkes, güçlü zinde ve sağlıklı vücuda istediği ve bu sadece bir yuvarlak ve dengeli diyet elde edilir. ağırlık kaybetme söz konusu olduğunda Burada birkaç yaygın mitler sınırdışı.

Mit 1: Biz sadece belirli gıda gruplarını yemelisiniz

Bu yanlış. Birçok diyetler, çarpışma diyetler, özellikle, özellikle gıda gruplarını kesmek bildirecektir veya yalnızca bir gıda grubundan yiyecekleri yemek. Gıda bir tür tipine koşamam Vücudumuz, sağlıklı kalabilmek için iyi dengelenmiş, çeşitli diyet gerekir. Biz yağ, protein, sebze biraz bol su, bazı karbonhidrat ve lif biraz gerekir. Sadece aşırıya kaçmadan ama hiçbir şey tamamen kesip gerekip gerekmediğini bile kötü gıdaların bazı vücudumuz, bunlardan bazıları gerektirecektir. Meyveler, tahıllar, fındık ve tohumlar da hastalığın koğuş ve sağlıklı tutacak güçlü bir bağışıklık sistemi için gereklidir.

Mit 2: Yalnızca etten protein alabilirsiniz

Bu doğru değil. Meyveler, sebzeler, tahıllar, fındık, baklagiller ve yağlar tüm protein içerir. Et yağ ve sodyum aslında yüksekse, eğer aşırı yenen özellikle kırmızı et kolesterol düzeyleri için iyi değil. o proteini içerir iken, olduğu kadar orijinal olarak düşünce değil. Tahıl, yağlar, bakliyat ve fındık aslında daha içerirler. Gördüğünüz gibi, günlük kota almak için etin başka bir şey yemek zorunda kalmamak Vücudumuz protein yaklaşık 30 gram günde ihtiyacı var.

Mit 3: kilo için yağ kesmek

Vücudumuz aslında kas ve eklemler sorunsuz çalışmasını sağlar, bazı yağ düzgün çalışması gerekir. Eğer hidrojane yağların sakınmak için gerekenler, iyi besleyici sağlık veren yağlar avokado, zeytin yağı ve ham fındık oluşmaktadır.

Mit 4: Eğer kilo vermek olmadan gitmek zorunda

Ortalama Kadınlar günde 1.200 den herhangi az kalori tüketmek gerektiğini ve erkekler genellikle az 1.800 den kalori günde yemelisiniz. Bunun yerine tam anlamıyla yönetmek olabilir kadar meyve ve sebze yesem, yüksek yağlı, yüksek şeker gıdalar atıştırmak, aç memnun değil olurdu sadece ama kilo üzerinde hiçbir etkiye sahip olacaktır. Kilo vermek en iyi yolu hiç eklenen şeker veya koruyucu madde ile, doğal olarak olabildiğince yiyeceklere ve gereksiz yağların kesip kolayca vücut ne gerektirir yemek ve artık, sen kilo sağlıklı kalmak ve daha uzun yaşayacak etmektir. Eğer hızlı kilo kaybı elde yardımcı olmak için, diyet, düzenli egzersiz ve ek birleştirmek gerekir. Ek ücret karşılığında deneyebileceğiniz Capsiplex zayıflama sürecine yardımcı olmak için kanıtlanmıştır.

resmi web sitesinden Capsiplex satın