Unique Hoodia Atsiliepimai: geriausias apetitas slopinant rinkoje

Kalahario dykuma pietų Afrikoje yra sunkus parametras, kuris yra bušmenus technikas namo. Jis visada yra kova likti gyvas sąlygomis temperatūros kraštutinumų (pūslių karšta dieną, šaldymo naktį), Trumpalaikiai vandeniu ir trūkumas žaidimą, esančių šioje sudėtingoje srityje. Maisto potraukį paprastai yra įprasta sąlyga šių asmenų, tačiau jie atrado būdus slopinti kančios, kai ant ieškančiam ekspedicijos, ir tai buvo rupšnoti ant minkštimo nuo stiebų Hoodia augalų.

Kas yra Hoodia augalų

Yra daug įvairių Hoodias, dar vienas panaudota paruoštų slopina apetitą papildų yra Hoodia Gordonii, kuris randamas visoje pietinėje Afrikoje regione. Nors tai Hoodia atrodo gana šiek tiek kaip kaktusas, nustatančio teisę į smailas eksterjeras, tai tikrai sultingi. Tai tikriausiai buvo apetitas, kad sukurtas bušmenus tam tikru momentu pabandyti vartoja būtent tai, ko kitu atveju atrodys labai skanus augalas, ypač, nes gėlės kvepia nepriimtino mėsos.

Be abejo, po beviltiška eksperimentą, buvo pastebėta, kad potraukį nepatogumų Utena ir asmenys, grupės turėjo galimybę tęsti savo išvaizdą patiekalų daug lengviau. Hoodia Gordonii gali padėti slopina troškulį.

Per antropologinę ekspediciją į Kalahario dykumos 1937, jis buvo atrastas Europos analitiko, kad jo tyrimas, bušmenus, objektus pasinaudojo Hoodia pavergti savo alkį. Tai buvo ne iki daugelio metų, vis dėlto, šis tyrimas į tai skanus iš tikrųjų pradėjo į šio augalo gali padėti su svorio netekimas.

Pabandykite neatvyko LS augintiniai teigiamų rezultatų, ir daugiau bandymų atskirti aktyvų ingredientą vadinamą 57 psl. Nors buvo manoma iš pradžių, kad Hoodia buvo tik suskirstytus pagal fizinę organizmo medžiagų apykaitą, ji iš tikrųjų, nes buvo atrasta, kad tai tikrai patenka į kraują, leidžianti ją veikti nuo proto chemija.

Tyrimai atsilieka Hoodia naudojimas apetitas slopinant

Nors Hoodia privalumai apetito slopinimo ir svorio sumažėjimo faktiškai nebuvo atlikta įtemptų mokslo tyrimus, tyrimas aukštiesiems savybių šio augalo yra nuolatinis. Išbandykite outs žiurkės atskleidė, kad šie gyvuliai, kurie buvo numatytos Hoodia nebuvo suvartoti mažiau nei tie, kurie nebuvo. Manoma, kad energingi ingredientas Hoodia, P57, ar įtakos ATP (adenozino trifosfatas) sukelti sumažinimus bado.

Karščiausios pastovaus maisto potraukį ciklą ir norus, o svorio netekimas yra vienas iš svarbiausių veiksmų iki deginti riebalus, ir manoma, kad Hoodia papildų gali padėti protingą svorio netekimas. Neformalūs tyrimai su asmenų, kurie turėtų sumažinti svorį parodė, kad tie, kurie buvo pateikti Hoodia, o ne cukraus tabletes nebuvo sunaudoja daug mažiau. Jei norite užsakyti Unique Hoodia galima nusipirkti iš oficialios svetainės.

nupirkti Unique Hoodia prisijunges