Unique Hoodia değerlendirmeleri: En iyi iştah bastırıcı piyasada

Güney Afrika’da Kalahari Çölü Buşmanlar teknisyeni ev sahipliği şiddetli bir ayardır. Her zaman bu zorlu bölgede yer almaktadır oyunun bir aşırı sıcaklık değişimlerine (gece donma, gün geçtikçe sıcak kabarma), kısa suyun koşullarında hayatta kalmaya mücadele ve sıkıntısı olduğunu. Gıda istek genellikle bu kişilerle bir olağan bir durumdur, ama onlar bir arama sefer yaparken acısı bastırmak için bir yol keşfetmiş ve bu mi kaynaklanmaktadır hamuru ısırmak için oldu Hoodia bitkisinin.

Hoodia bitkisi nedir

Orada çeşitli Hoodias bolluk henüz hazır iştah bastırıcı takviyeleri için kullanılan bir güney Afrika’nın bölgede bulunan Hoodia Gordonii vardır. Bu Hoodia hakkı dikenli dış aşağı, biraz bir kaktüs gibi görünmesine rağmen, gerçekten lezzetli. Muhtemelen aksi çiçekler kabul edilemez et gibi koku, özellikle de çok lezzetli bitki gibi gözükmezdin tam olarak ne tüketen denemek için bir noktada Bushman’ların oluşturulan iştah oldu.

Kuşkusuz, umutsuz bir deneme sonrasında, bu istek rahatsızlıkları hafifledi ve gruptaki bireylerin çok daha kolay yemekler için kendi görünüm devam edebilmesini de sahip olduğu ortaya çıktı. yardımcı olabilir Hoodia Gordonii susuzluk bastırır.

1937 yılında Kalahari Çölü için antropolojik seferi sırasında, yaptığı çalışmada, Bushmen ait nesneler açlıklarını bastırmak için Hoodia kullanmıştır Avrupa analisti tarafından keşfedilmiştir. yıllar sonra, yine lezzetli bu işe o çalışmada aslında kilo kaybına yardımcı olduğu bu bitkinin potansiyeli içine başlayana kadar değildi.

çıkışları hayvan pozitif sonuçlar üretmek için görünür deneyin ve daha fazla test P57 olarak adlandırılan bir aktif bileşen ayrıldı. o Hoodia sadece fiziksel vücudun metabolizma göre ayrılmış olduğu başlangıçta düşünülen olsa da, aslında beri kesinlikle aklın kimyası üzerine hareket etmesine olanak kana geçer olacağı keşfedilmiştir.

iştah kesici için Hoodia kullanımı arkasında çalışmalar

iştah bastırma ve kilo azalmasına Hoodia avantajları aslında yorucu bilimsel testlere tabi olmasına rağmen, bu bitkinin yüksek niteliklerine de soruşturma devam ediyor. çıkışları deneyin sıçanlar Hoodia sağlandı O hayvanlar olmadığını daha az tüketmek vermedi olduğunu ortaya koymuştur. Hoodia, P57, içinde enerjik madde açlık azalmalar ikna etmek ATP (adenozin trifosfat) etkiler düşünülmektedir.

Sabit gıda istek döngüsünü kırmak ve kilo kaybı yağ yakma için en hayati eylemlerden biri olduğunu ve Hoodia takviyeleri makul kilo verme konusunda yardımcı olabilir inanılıyor ederken arzuluyor. ağırlığı azaltmak gerekir bireylerle Gayri testler çok daha az tüketmek vermedi bir şeker hapı aksine Hoodia sağlandı olanların göstermiştir. Sipariş vermek istiyorsanız Unique Hoodia Eğer resmi web sitesinden satın alabilirsiniz.

satın almak Unique Hoodia internet üzerinden