Unique Hoodia izskata: labākais ēstgribas nomācošas tirgū

Kalahari tuksnesis dienvidu Āfrikā ir smaga iestatījums, kas ir mājvieta bušmeņu tehniķis. Tā vienmēr ir cīņa palikt dzīvs apstākļos temperatūras svārstībām (pūšļu karstā dienā, saldēšanas naktī), īstermiņa ūdeni, un trūkums spēli, kas atrodas šajā sarežģītajā jomā. Pārtikas cravings parasti parastā stāvoklī ar šīm personām, bet tie atklāja līdzekļus, lai apspiestu lēkmes, kad uz meklēšanu ekspedīcijā, un tas bija knibināt uz celulozes no kātiem par Hoodia augu.

Kas ir Hoodia augs

Ir daudz dažādu Hoodias, tomēr viens izmantota, lai gatavi apetīte nomākšanas bagātinātājos ir Hoodia gordonii, kas ir atrodams visā reģionā Āfrikas dienvidos. Kaut arī šī Hoodia izskatās diezgan daudz, piemēram, kaktuss, tiesības uz leju, lai dzēlīgs ārpusi, tas ir patiešām sulīgs. Tas bija iespējams, apetīti, kas ģenerēja bušmeņu kādā brīdī mēģināt patērē tieši to, ko citādi nav izskatās ļoti garšīgu augu, jo īpaši tādēļ, ziedi smaržo nepieņemamu gaļu.

Neapšaubāmi, pēc izmisuma eksperimentu, tika atklāts, ka alkas neērtības mazinājušies un indivīdiem grupā bija iespēja turpināt to izskatu ēdināšanu daudz vieglāk. Hoodia gordonii varētu palīdzēt nomāc slāpes.

antropoloģijas ekspedīcijā uz Kalahari tuksnesis, kas 1937. gadā, tas tika atklāts Eiropas analītiķis, ka objekti savā pētījumā, bušmeņu, izmantojis Hoodia lai apspiestu savu izsalkumu. Tas bija ne tikai daudzus gadus vēlāk, tomēr, ka pētījums par šī garšīgi faktiski sākās vērā potenciālu šī auga, lai palīdzētu ar svara zudumu.

Mēģiniet outs mājdzīvnieki tomēr, šķiet, lai radītu pozitīvus rezultātus, un vairāk testēšanas atdalīta aktīvo sastāvdaļu sauc P57. Lai gan tas tika uzskatīts, sākotnēji, ka Hoodia bija tikai sadalīti pa fizisko organisma vielmaiņu, tas tiešām tā ir atklāts, ka tas noteikti iekļūt asinsritē, ļaujot tai rīkoties prāta ķīmijā.

Studijas aiz Hoodia izmantošanu par ēstgribas nomācošas

Lai gan priekšrocības Hoodia ar apetītes apspiešanu un svara samazināšanos, ir faktiski nav veiktas spraiga zinātniskus testus, izmeklēšanu, lai augstas kvalitātes šā auga turpinās. Izmēģiniet outs žurkām, ir atklāts, ka šie dzīvnieki, kas bija paredzētas Hoodia nebija patērē mazāk nekā tie, kas nav. Tiek uzskatīts, ka enerģisks sastāvdaļa Hoodia, P57, tas ietekmē ATP (adenozīna trifosfātu), lai izraisītu samazinājumus bada.

Lauztu nemainīgu pārtikas cravings un vēlas, kamēr svara zudums ir viens no svarīgākajiem pasākumiem, lai sadedzinot taukus, un tiek uzskatīts, ka Hoodia bagātinātāji var palīdzēt ar saprātīgu svara zudums. Neoficiāli testi ar personām, kam vajadzētu samazināt svaru, ir pierādīts, ka tie, kas bija sniegta Hoodia pretstatā cukura tableti nebija patērē daudz mazāk. Ja vēlaties pasūtīt Unique Hoodia Jūs varat iegādāties no oficiālā mājas lapa.

nopirkt Unique Hoodia online