Unique Hoodia Recenze: nejlepší potlačuje chuť k jídlu na trhu

Kalahari v jižním Africe je závažná nastavení, které je domovem Křováci technik. Vždy se jedná o boj přežít v podmínkách extrémní teplotní výkyvy (tvorba puchýřů horká přes den, mrazení v noci), krátký vody a nedostatek hry, které jsou umístěny v tomto náročném prostředí. Toužení jídla je obvykle obvyklý stav u těchto jedinců, ale oni objevili prostředek k potlačení bolesti, kdy na vyhledávací expedici, a to bylo okusují buničiny ze stonků Hoodia rostliny.

Co je to Hoodia rostlina

Existuje spousta různých Hoodias, ale ten využity do hotových potlačuje chuť k jídlu stravy je Hoodia gordonii, který se vyskytuje v celém regionu jižní Afriky. I když tento Hoodia vypadá trochu jako kaktus, vpravo dolů na špičaté exteriéru, je to opravdu šťavnaté. To bylo pravděpodobně chuť k jídlu, který vygeneroval Křováci v určitém okamžiku, aby se pokusili náročné přesně to, co by jinak nevypadal jako velmi chutné rostlin, zejména proto, že květiny voní nepřijatelné masa.

Nepochybně, po zoufalém pokusu bylo zjištěno, že chutě nepohodlí polevila a jednotlivci ve skupině měli možnost pokračovat v jejich pohledu na jídlo mnohem snadněji. Hoodia gordonii by mohla pomoci potlačuje žízeň.

Během antropologické expedice do pouště Kalahari v roce 1937, to bylo objeveno v Evropském analytik že objekty svého studia, křováky, využil Hoodia potlačit jejich hlad. To nebylo až o mnoho let později, nicméně, že studie na tento lahodný vlastně začal do potenciálu této rostliny pomoci s hubnutím.

Zkuste outs domácí zvířata se zdají přinést pozitivní výsledky, a další testování oddělit účinnou složku s názvem P57. I když to bylo si myslel, že zpočátku Hoodia byla pouze v členění podle metabolismu fyzického těla, to je ve skutečnosti, protože bylo zjištěno, že to bude určitě vstoupí do krevního řečiště, což mu umožňuje působit na chemii mysli.

Studie za použití Hoodia na potlačuje chuť k jídlu

Ačkoli výhody Hoodia v potlačení chuti k jídlu a snížení hmotnosti byly skutečně neprošly namáhavé vědeckých testů, šetření vysokých kvalitách tohoto závodu pokračuje. Zkuste outs potkanů ​​ukázaly, že tato zvířata, které byly poskytnuty Hoodia se spotřebuje méně než ty, které nebyly. Má se za to, že energetická složka v Hoodia, P57, nemá vliv na ATP (adenosintrifosfátu) vyvolat snížení hladu.

Prolomení začarovaného kruhu stálých chutě potravin a touhy, zatímco hubnutí je jedním z nejdůležitějších kroků ke spalování tuků, a předpokládá se, že Hoodia doplňky by mohly pomoci při rozumném hubnutí. Neformální testy s jednotlivci, kteří by měli snížit hmotnost ukázaly, že ti, kteří byli za předpokladu, Hoodia na rozdíl od cukru pilulku se spotřebuje mnohem méně. Pokud si chcete objednat Unique Hoodia si můžete koupit z oficiálních stránek.

Koupit Unique Hoodia on-line