Unique Hoodia Recenzia: najlepšie potláča chuť do jedla na trhu

Kalahari v južnom Afrike je závažná nastavenie, ktoré je domovom Krováci techník. Vždy sa jedná o boj prežiť v podmienkach extrémnej teplotné výkyvy (tvorba pľuzgierov horúca cez deň, mrazenie v noci), krátky vody a nedostatok hry, ktoré sú umiestnené v tomto náročnom prostredí. Toužení jedla je zvyčajne obvyklý stav u týchto jedincov, ale oni objavili prostriedok k potlačeniu bolesti, kedy na vyhľadávací expedíciu, a to bolo okusujú buničiny z stoniek Hoodia rastliny.

Čo je to Hoodia rastlina

Existuje veľa rôznych Hoodias, ale ten využité do hotových potláča chuť do jedla stravy je Hoodia gordonii, ktorý sa vyskytuje v celom regióne južnej Afriky. Aj keď tento Hoodia vyzerá trochu ako kaktus, vpravo dole na špicaté exteriéri, je to naozaj šťavnaté. To bolo pravdepodobne chuť do jedla, ktorý vygeneroval Krováci v určitom okamihu, aby sa pokúsili náročné presne to, čo by inak nevyzeral ako veľmi chutné rastlín, najmä preto, že kvety vonia neprijateľné mäsa.

Nepochybne, po zúfalom pokuse bolo zistené, že chute nepohodlie poľavila a jednotlivci v skupine mali možnosť pokračovať v ich pohľade na jedlo oveľa ľahšie. Hoodia gordonii by mohla pomôcť potláča smäd.

Počas antropologické expedície do púšte Kalahari v roku 1937, to bolo objavené v Európskom analytik že objekty svojho štúdia, Křovák, využil Hoodia potlačiť ich hlad. To nebolo až o mnoho rokov neskôr, však, že štúdia na tento lahodný vlastne začal do potenciálu tejto rastliny pomôcť s chudnutím.

Skúste outs domáce zvieratá sa zdajú priniesť pozitívne výsledky, a ďalšie testovanie oddeliť účinnú zložku s názvom P57. Aj keď to bolo si myslel, že spočiatku Hoodia bola iba v členení podľa metabolizme fyzického tela, to je v skutočnosti, pretože sa zistilo, že to bude určite vstúpi do krvného riečišťa, čo mu umožňuje pôsobiť na chémiu mysli.

Štúdia za použitia Hoodia na potláča chuť do jedla

Hoci výhody Hoodia v potlačenie chuti do jedla a zníženie hmotnosti boli skutočne neprešli namáhavé vedeckých testov, šetrenie vysokých kvalitách tohto závodu pokračuje. Skúste outs potkanov ukázali, že tieto zvieratá, ktoré boli poskytnuté Hoodia sa spotrebuje menej ako tie, ktoré neboli. Má sa za to, že energetická zložka v Hoodia, P57, nemá vplyv na ATP (adenosintrifosfátu) vyvolať zníženie hladu.

Prelomenie začarovaného kruhu stálych chute potravín a túžby, zatiaľ čo chudnutie je jedným z najdôležitejších krokov k spaľovaniu tukov, a predpokladá sa, že Hoodia doplnky by mohli pomôcť pri rozumnom chudnutí. Neformálne testy s jednotlivcami, ktorí by mali znížiť hmotnosť ukázali, že tí, ktorí boli za predpokladu, Hoodia na rozdiel od cukru pilulku sa spotrebuje oveľa menej. Ak si chcete objednať Unique Hoodia si môžete kúpiť z oficiálnych stránok.

kúpiť Unique Hoodia on-line