Unique Hoodia vaatab: parim söögiisu vähendavaid turule

Kalahari kõrbes lõuna-Aafrika on raske seade, mis on koduks Bushmen tehnik. See on alati võitlus, et ellu jääda tingimustes äärmuslikke temperatuure (villid kuum päeval, külmutamine öösel), lühike vee ja puudust mäng, mis asuvad selles väljakutseid esitavas valdkonnas. Toidu cravings on tavaliselt tavaline seisund nende isikute, kuid nad avastanud vahendeid tõkestamaks valudest, kui seade otsing ekspeditsiooni, ja see oli näsima tselluloosi varred Hoodia taim.

Mis on Hoodia taim

Seal on palju erinevaid Hoodias, veel üks kasutatud valmis söögiisu vähendavaid lisandeid on Hoodia gordonii, mis on leitud kogu piirkonnas Lõuna-Aafrikas. Kuigi see Hoodia välja üsna natuke nagu kaktus, paremale alla turris välisilme, see on tõesti mahlakad. See oli ilmselt isu, et loodud Bushmen mingil hetkel proovida tarbivad täpselt muidu ei tundu väga mokkamööda taim, eriti kuna lilled lõhn nagu vastuvõetamatu liha.

Kahtlemata pärast meeleheitel katses selgus, et isu ebamugavuste taandunud ja üksikisikute rühm oli võimalus jätkata oma välimuse eest sööki palju kergemini. Hoodia gordonii võiks abi pärsib janu.

Ajal antropoloogiline ekspeditsiooni Kalahari Desert 1937, ta oli avastanud, Euroopa analüütik, et objektid oma uuringus Bushmen, kasutanud Hoodia alistama oma nälga. Alles aastaid hiljem siiski, et uuring viiakse see maitsev algas tegelikult potentsiaalse selle taime aidata kaalulangus.

Proovi elektrikatkestusi lemmikloomad ei tundu olevat positiivseid tulemusi ja rohkem testida eraldatud toimeainet nimega P57. Kuigi arvati esialgu, et Hoodia vaid jaotatud füüsilise keha ainevahetust, see on tegelikult nüüdseks avastanud, et see on kindlasti siseneda vereringesse, mis võimaldab tal tegutseda mõistuse keemia.

Uuringud taga Hoodia kasutamine söögiisu vähendavaid

Kuigi eeliseid Hoodia söögiisu ja kehakaalu vähenemine on tegelikult ei läbinud pingelist teaduslikke katseid, uurimise kõrge kvaliteediga see taim on käimas. Proovi elektrikatkestusi rottidel on näidanud, et need loomad, kes olid ette Hoodia ei tarbi vähem kui need, mis ei olnud. Arvatakse, et energeetiline koostisosana Hoodia P57, ei mõjuta ATP (adenosiintrifosfaat), et indutseerida alandamised nälga.

Breaking konstantset toidu isu ja soove samas kaalukaotus on üks kõige olulisemaid tegevusi põletavad rasva, ja usutakse, et Hoodia toidulisandeid võib aidata mõistliku kaalukaotust. Mitteametlik testid isikud, kes peaksid vähendama kaal on näidanud, et need, kes olid ette Hoodia vastandina suhkrupillid ei tarbi palju vähem. Kui soovite tellida Unique Hoodia saab osta ametlik veebisait.

ostma Unique Hoodia Internetis