Capsiplex Recenzia: na chudnutie prášky, ktoré bolo preukázané, že chudnutie

Čo je Capsiplex pilulku

Capsiplex je diéta doplnok, ktorý obsahuje látku zvanú kapsaicín , prírodné zlúčeniny nájdené v chilli papričky, ktoré im dávajú ich teplo. To tiež obsahuje kofeín, niacín, a piperín, ktoré sa väčšinou nachádzajú v čiernym korením. Tak to je 100% prírodné.

Ako Capsiplex prácu

Produkt tvrdí, že kapsaicín v prášky pomôcť stimuluje metabolizmus, takže môžete spáliť viac kalórií a znížiť množstvo telesného tuku.

Má Capsiplex naozaj fungujú

Všetky žiadosti o Capsiplex sú založené na jednej malej štúdii na University of Oklahoma. V štúdii, 25 subjektov sa buď Capsiplex pilulky alebo placebo pred cvičenia. Výskumníci potom monitorovali množstvo energie, ktoré boli vydané, a ich spotrebu kyslíka a tepovú frekvenciu 60 minút pred výkonom, 60-minúta, počas cvičenia a 50 minút po výkone, ktorý sa skladal chôdza na bežeckom páse. Štúdia zistila, že jedinci, ktorí sa na chudnutie pilulky Capsiplex spálil trikrát viac kalórií pred cvičením, tri percentá viac kalórií pri cvičení a 12 krát viac kalórií ako jednu hodinu po cvičení. To je približne 278 kalórií celkom.

Čo robí Capsiplex dokonalosť

Niekoľko chudnutie doplnky obsahujú zložky ako kajenské korenie , chilli alebo kapsaicín . Avšak, výrobcovia Capsiplex povedať, že chilli papričky konzumované v množstvách potrebných pre efektívne spaľovanie kalórií by výrazne dráždiť žalúdok. Hovorí sa, že za účelom zabránenia tohto podráždenie, veľa doplnkov pomocou zriedených a neefektívne množstvo chilli extraktu. Capsiplex sa líšia, pretože doplnky používať špeciálne náterový systém, ktorý je navrhnutý tak, aby vydržali kyslosť žalúdka. Ako výsledok, extrakt paprika obchádza žalúdok, kde môže spôsobiť podráždenie a namiesto toho sa uvoľňuje priamo do čreva, kde žiadny nepríjemný pocit vraj cítil. Ak chcete vedieť viac a kúpiť Capsiplex by ste mali ísť na oficiálnych stránkach.

Kúpiť Capsiplex z oficiálnych stránok