Kā neitralizē brīvos radikāļus, protams,

Kas ir antioksidanti un kā bioflavonoid antioksidanti darbojas?

Gandrīz ikviens ir dzirdējis par antioksidantiem, bet jūs zināt, tieši to, ko bioflavonoid antioksidanti patiesībā darīt? Antioksidantu Stāsts sākas ar brīvajiem radikāļiem. Brīvie radikāļi ir patiešām normāla daļa no mūsu ķermeņa, patiesībā daži no viņiem strādā mūsu imūnsistēmu, tāpēc tie ne vienmēr visi kaitīgs, ja ir pārāk daudz no tiem. Brīvie radikāļi veidot kā daļu no mūsu vielmaiņas procesus, un ir faktiski tikai atomi, kas ir zaudējuši elektrons. Katrs atoms, kas mūsu organismā eksistē tādā stāvoklī līdzsvaru starp protoniem un elektroniem. Pie reizes, papildus protonu var pievienot kodolu atoma, neizjaucot līdzsvaru, vai elektronu var vienkārši tikt zaudēta no viena vai cita iemesla dēļ.

Ja atoms zaudē elektronu, tā kļūst nestabila, un cenšas iegūt elektronu normalizējas. Problēmas ir, ka mēģina nozagt elektrons no blakus atomiem. Šādi izveidots nesen nestabila atoms mēģina iegūt un elektronu, un tā tas turpinās, šķebinošs ķēdes reakciju, kas galu galā bojā šūnas. Tas var traucēt spēju šūnu funkciju vai pat iet negodīgi, piemēram, notiek ar vēzi. Jūs varat redzēt, cik svarīgi ir, lai apturētu ķēdes reakciju šo brīvo radikāļu radīto pirms pārāk daudz kaitējumu tiek darīts. Postījumu Brīvie radikāļi ir atbildīgi par problēmām, kas saistītas ar novecošanu, diabētu un sirds slimības.

No pozitīvās puses, mūsu iestādes veikt antioksidantiem sevi, precīzi tikt galā ar brīvajiem radikāļiem. Diemžēl, sakarā ar stresu, nogurumu, piesārņojums, smēķēšana, vai nepilnvērtīgs uzturs, mēs varam nākt klajā īsi par to, cik antioksidantiem, kas ļauj brīvie radikāļi, lai kaitētu mūsu ķermeni.

Daba ir bijusi dāsna, tomēr, un ir sniedzis vairākus augļu un dārzeņu ar bioflavonoid antioksidantiem. Augļi, piemēram, acai ogu, vīnogas, zemenes, un mellenēm visi satur daudz antioksidantu. Kad mēs ēdam šos augļus, mēs atbrīvot antioksidantiem mūsu sistēmās, un viņi iet uz darbu nekavējoties neitralizē brīvos radikāļus.

Iemesls, ka antioksidanti spēj apturēt destruktīvo ķēdes reakciju, ko izraisa brīvo radikāļu ir tāpēc, ka viņi ir daudz elektronu. Tiklīdz viņiem tuvu brīvo radikāli, elektrons būs nojume, un brīvo radikāļu ņems to uz augšu, stabilizējot atomu. Tā kā bioflavonoid antioksidanti ir dāsnu piedāvājumu no elektroniem, tās var apturēt destruktīvo lavīnu, pirms tas rada nopietnus bojājumus šūnā. Patērē pārtikas produktus, kas nodrošina lielu daudzumu antioksidantu, vai acai ogu papildināt var noteikti izdevīga jūsu vielmaiņu, saglabājot to veselīgāku un, visticamāk, paliks bez slimības. Viens no labākajiem acai ogu tabletes ir Pure AcaiBerry.

nopirkt Pure Acai Berry online